Gülben Ergen’den Ömür Gedik’e: “Kendi hayatına bak!”

Alışveriş merkezlerinde kısa şort giyenleri eleştiren Ömür Gedik'e, Gülben Ergen'den yanıt geldi...

Takip Et:

ömür Gedik’in sosyal medyadan yayınladığı “İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” mesajı kimi sosyal medya kullanıcıları desteklerken kimiler ise Gedik’e ağır eleştirilerde bulundu. Hatta Ömür Gedik’in daha önce giydiği kıyafetleri yayınlayan kişiler, ünlü isme demediğini bırakmadı.

GÜLBEN’DEN ÖMÜR’E ŞORT CEVABI

Ömür Gedik’i eleştirenlerden biri de Gülben Ergen’di. Ergen, Gedik’e “Bize ne başka hayatlardan? Herkes kendi yaşamına bakarsa daha iyiye gideriz. Bize ne başkasının ne giydiğinden? Ne yediğinden? Nerede kiminle olduğundan? Kadın kadını neden sorgular? Kıyafet seçimini neye ne kadar anlatır? Neden tene bakar insanlar? Neden bez parçası kadardır ‘namus’ neden yargılar kadın kadını özellikle? Her gün bir kadın ölüyor bu ülkede. Daha yeni öldü hem de kızının gözleri önünde kanlar içerisinde! Şort ne? Kime göre uygun ya da değil? Kim kimi düzeltecek!” sözleriyle yanıt verdi.

“SINIRLARI ZORLUYORLAR!”

Ömür Gedik daha sonra paylaşımının yanlış anlaşıldığını söyleyerek, “Yerine göre giyinmek diye bir şey var. Biz annemizden babamızdan böyle gördük. Plajda hepimiz bikini şort giyiyoruz. Ama AVM’lerde, şehir içinde teşhircilik anlamında kısa giyenlerin kıyafetlerini doğru bulmadığımı söyledim. Asla kimsenin giyimine karışmak değil niyetim ama teşhircilik anlamında bazen sınırları zorlayan kişiler oluyor. Onlar için yazdım.” açıklamasında bulundu.