Magazin

Gülben Ergen’den kafaları karıştıran açıklama!

Albüm süresince yaşadığı yoğunluklar ve şarkı bulmak konusunda arada kaldığını söyleyen Gülben Ergen, “Bu sıralar düşünüyorum acaba albüm yerine artık single olarak mı devam etsem?” dedi.

Programın keyifli bölümlerinden birisi olan Esert Sorular bölümünde ise Gülben Ergen, samimi açıklamalarda bulundu. “Bir daha asla dedikten sonra yaptığın bir şey oldu mu?” sorusuna başarılı şarkıcı; “Neredeyse her türlü özel hayat seçimi” diyerek kafalarda soru işareti bıraktı.

“20 Yıl gençleşeceksin, ama mal varlığını ve şöhretini kaybedeceksin” sorusuna ise Gülben Ergen, “Asla istemem. Ben maskelerimle, bitkisel bakım kremlerimle hallederim onu. Mal varlığı ne oluyor, sakın aman. Cildim güzelleşecek diye evimi veremem. Bu zamana kadar neye sahip olduysam krediyle aldım onları zaten. Onun için geri veremem” yanıtını verdi.

Şarkıcılık kariyeri ile ilgili samimi bir açıklama yapan Gülben Ergen, “Benim önceliğim oyunculuktu. Bundan 20 yıl önce oyunculukta kariyer yapmaya başlamışken, o zaman furya vardı oyuncuların şarkı söylemesi ile ilgili, bende o furyaya uydum. Sonra iş ciddi bir yere doğru gitmeye başlayınca Eyvah dedim bir an. Sonrasında ciddi anlamda eğitimler aldım, çok çalıştım, kendimi eğittim. Ve bu gün bu noktada hayatımı şarkı söyleyerek idame ettiriyorum” açıklamasında bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı