Gülben Ergen’den evlilik çıkışı: “Seda Sayan’ın yolundan gideyim mi?”

Gülben Ergen, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunduğu 2. Sayfa programına özel açıklamalarda bulundu. Emre Irmak ile olan ilişkisinde çok mutlu olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı evlilik konusunda ise temkinli konuştu...

0

Gülben Ergen önceki günlerde önce eski kayın biraderi Yılmaz Erdoğan ve sonrasında ise Erdoğan’ın eski eşi Belçim Bilgin’i ağırlamıştı. Ergen, Erdoğan ve Bilgin ile olan kavgası hatırlatılınca Yılmaz’la da Belçim’le de bu kadar içli dışlı değildik. Soy adları gidince daha relax oldu. Dostluğumuz ve arkadaşlığımız ortaya çıktı. Belçim burada kaldı, Rodin’i görmeye gelmişti. Kimin soy adı daha önceden neydi? ya da biz niye kavga etmiştik? Niye soy adları değişmişti? kavgasına girmedik. Artık çok yakın bir akraba gibi olduk.” açıklamasında bulundu.

“SEDA’NIN YOLUNDAN GİDEYİM Mİ?”

Bir süredir Emre Irmak ile aşk yaşayan Ergen “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Seda’nın yolundan gideyim mi? Kaçtı o 5 mi 6 mıydı neydi? Yok ya, hiç bilmiyorum. Ama evlilik konuşmak için çok çok erken. Ama hayat ne getirir hiç bilmiyorum. Büyük konuşmak da istemiyorum.” yanıtını verdi.

“ÇOK MUTLUYUM!”

“Mutlu musunuz?” sorusuna “Çok” diye yanıt veren ünlü şarkıcının keyifli halleri dikkat çekti. Ergen, ayrıca heyecanlı olduğunu “Aşk heyecansız mümkün değil tabi ki” sözleriyle anlattı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here