Magazin

Gülben Ergen’den evlilik çıkışı: “Seda Sayan’ın yolundan gideyim mi?”

Gülben Ergen önceki günlerde önce eski kayın biraderi Yılmaz Erdoğan ve sonrasında ise Erdoğan’ın eski eşi Belçim Bilgin’i ağırlamıştı. Ergen, Erdoğan ve Bilgin ile olan kavgası hatırlatılınca Yılmaz’la da Belçim’le de bu kadar içli dışlı değildik. Soy adları gidince daha relax oldu. Dostluğumuz ve arkadaşlığımız ortaya çıktı. Belçim burada kaldı, Rodin’i görmeye gelmişti. Kimin soy adı daha önceden neydi? ya da biz niye kavga etmiştik? Niye soy adları değişmişti? kavgasına girmedik. Artık çok yakın bir akraba gibi olduk.” açıklamasında bulundu.

“SEDA’NIN YOLUNDAN GİDEYİM Mİ?”

Bir süredir Emre Irmak ile aşk yaşayan Ergen “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Seda’nın yolundan gideyim mi? Kaçtı o 5 mi 6 mıydı neydi? Yok ya, hiç bilmiyorum. Ama evlilik konuşmak için çok çok erken. Ama hayat ne getirir hiç bilmiyorum. Büyük konuşmak da istemiyorum.” yanıtını verdi.

“ÇOK MUTLUYUM!”

“Mutlu musunuz?” sorusuna “Çok” diye yanıt veren ünlü şarkıcının keyifli halleri dikkat çekti. Ergen, ayrıca heyecanlı olduğunu “Aşk heyecansız mümkün değil tabi ki” sözleriyle anlattı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu