Magazin

Gülben Ergen yeni aşkını buldu!

Özel hayatı ile sık sık magazin kulislerinde gündem olan Gülben Ergen, yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Geçtiğimiz yıl Burak Törer ile ilişkisini sonlandıran ünlü şarkıcı, uzunca bir sürenin ardından yeni aşkını bulduğu iddia edildi. Müzisyen Emre Irmak ile aşk yaşadığı iddiaları magazin kulislerini adeta çalkaladı.

2008 yılında çıkardığı “Sürpriz” şarkısı ile damga vuran Gülben Ergen, şarkının bestesini Emre Irmak ile birlikte yapmıştı. Uzun süredir birbirini tanıyan ikilinin samimiyetinin ilerlediği ve birbirlerine aşık olduğu söyleniyor.

Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Gülben Ergen, soru cevap oturumları ile sık sık takipçileri ile vakit geçiriyor. Ünlü şarkıcı, bir takipçisinin evlilik üzerine sorduğu soruya, yeni bir ilişkiye başladığının sinyallerini vermiş fakat o yeni kişinin kim olduğuna dair bir isim vermemişti. Geçtiğimiz günlerde İzmir – İstanbul seferini yapan uçakta birlikte görülen ikilinin aşk yaşadığı iddiaları oldukça güçlenmiş durumda.

41 yaşındaki Emre Irmak’ın babası da müzisyen olduğu için küçük yaşlarda müzik dersleri almaya başlamıştı. İlk konserini henüz 7 yaşında iken Galatasaray Lisesi’nde veren Emre Irmak 3 yıl sonra yani 10 yaşında MSÜDK sınavını kazandı ve eğitimine orada devam etti.

Emre Irmak, Gülben Ergen’in yanı sıra, Ajda Pekkan Şehrazat, Sezan Aksu, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi bir çok ünlü isimin şarkılarının düzenlemesini üstlendi. Hayatına belgesel müzikleri yapmaya karar vermesiyle birlikte Kanal D Haber ekranlarının unutulmaz isimi Mehmet Ali Birand, Cüneyt Özdemir, Can Dündar, Bülent Çaplı ve Serdar Akinan gibi usta sunucuların müziklerini yaptı.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu