Yaşam

Gülben Ergen ve Emre Irmak kural bozmadı!

Geçtiğimiz yıllarda bir süre iş insanı Burak Törer’le aşk yaşayan Gülben Ergen, ilişkiyi sonlandırdıktan sonra 2019’un mart ayında müzisyen Emre Irmak ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Ünlü şarkıcının eski sevgilisi Burak Törer ise güzellik uzmanı Emsal Doğan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Emre Irmak ile gözlerden uzak bir ilişki yaşamaya çalışan Gülben Ergen, ilk olarak yaz aylarında ünlü müzisyen ile fotoğraflanmış ve bu karelere ilişkinin kanıtı olarak magazin manşetlerini süslemişti. Gülben Ergen ve Emre Irmak’ın yaz aylarında Bodrum’da tatil yapması ve burada gittikleri Candan Erçetin konserindeki keyifli halleri de o dönem çok konuşulmuştu.

GAZERCİLERE GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN ÇABA SARF ETTİLER! 

Yaklaşık 1 yıldır birlikte olan Gülben Ergen ve Emre Irmak, uzun süredir birlikte gazetecilere yakalanmadığı için ikilinin ayrıldıkları düşünülüyordu. Her fırsatta gazetecilerin görüntü almasını engellemeye çalışan aşıklar, önceki akşam Nişantaşı’nda bulunan bir mekandaydı. Mekanı arka kapıdan terk eden ve basına görüntü vermek istemeyen ikili, İstanbul trafiğinde araçlarının içinde görüntülenmekten kurtulamadı. Ünlü çift, Nişantaşı’ndaki mekandan birlikte ayrılarak Gülben Ergen’in İstinye’deki evine gitti.

Gülben Ergen ve Emre Irmak yaz aylarında Bodrum’un ardından Yunanistan’a tatil yapmıştı. Irmak’ın burada Ergen’e evlilik teklif ettiği ve ünlü şarkıcının gelen teklife ‘Evet’ dediği konuşuluyordu. Daha önce Mustafa Erdoğan ve Erhan Çelik ile evlenen  Gülben Ergen’in üçüncü kez evliliği kabul etmesindeki şartın ise sade bir nikah olduğu iddia edilmişti.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu