Kültür ve Sanat

Gülben Ergen sahnede!

Gülben Ergen, önceki günlerde kurucusu ve başkanı olduğu ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin faaliyetleri kapsamında 39’uncu anaokulunu Diyarbakır’da açtı. Uzun yıllardır giriştiği sosyal sorumluluk projeleri ile büyük taktir toplayan Gülben Ergen, müzik çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Sezen Aksu imzalı ‘İnfilak’ ve ‘Müsaadenle’ isimli şarkılarla hayranlarının karşısına çıkan Gülben Ergen, uzun süredir sahnelerden uzaktı. Ünlü şarkıcı yaz ayları boyuncu oğulları Atlas, Ares ve Güney ile birlikte Ege kıyılarında tatilin tadını çıkarmıştı. Yeni çıkaracağı şarkılar için hazırlıklara devam ettiği bilinen ünlü şarkıcı, popçular arasında hızla yayılan rap furyasına katılıp katılmayacağı yönünde gelen bir soruya “Ben içimden gelen müziği yapıyorum” yanıtını vermişti.

BACAK DEKOLTESİ İLE GÖZ DOLDURDU

Gülben Ergen, uzun bir aradan sonra geçen akşam ilk kez özel bir gecede sahne aldı. Ünlü bir giyim firmasına ait göz kamaştıran bir elbise giyen ünlü şarkıcı, derin bacak dekoltesi ile dikkat çekti. Ergen’in bronz teni ile kıyafetin bütünlüğü izleyenlerden tam not aldı. Ergen, gecede eski ve yeni birçok şarkısını katılımcılarla birlikte söyledi.

Son olarak çocuklarının PKK terör örgütü tarafından kaçırıldığını iddia ederek Diyarbakır HDP İl Başkanlığı binasının önünde oturma eylemi yapan 28 aileye destek olmak için Diyarbakır’a giden Gülben Ergen, burada acılı ailelerle bir araya gelmişti. Ünlü şarkıcı, oturma eylemi yapan annelerin yanında olarak acılarını paylaşmıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu