GÜLBEN ERGEN HAVALİMANINDA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ!

İzmirli evli işadamı Tolga Duğles İle yaşadığı iddia edilen skandal aşkla gündemden düşmeyen Gülben Ergen, önceki akşam Atatürk Havaalanı’nda görüntülendi. Elinde valizi ve alışveriş kolisiyle iç hatlar terminalinden çıkarken görülen Ergen, sorulan sorular karşısında adeta sinir krizi geçirdi.

Yeşim Salkım’ın “Türkiye’ye gelmiş en büyük …. “ demesi sorulduğunda “Konuşmayacağım” dedi.

Adına açılan #kocamadokunma etiketi sorulduğunda daha da sinirlenen Ergen, “Size konuşmayacağım dedim” diyerek tepki gösterdi. Üst üste gelen sorular arasında en çok da Seren Serengil’in tepki gösterdiği hatırlatıldığında kendini kaybeden şarkıcı, soru soran muhabirin mikrofonunu almaya çalışarak tepki gösterdi.

Sinirden titreyen şarkıcı, “Siz hangi kanalsınız ver mikrofonu bana, size konuşmayacağım diyorum yine de soruyorsunuz” diyerek hızla oradan ayrılmak istedi. Trafikte kalan aracına ulaşmak isteyen Ergen, yaklaşık 500 metre uzağa giderek kameralardan kaçmaya çalıştı.

İmaj çalışması yapıyor

Tolga Duğles ile yaşadığı aşkın ortaya çıkmasının ardından büyük imaj kaybeden şarkıcı, kaybettiği imajı da Arakan’da zülüm gören halka ve Suriyeli mültecilere yardım yaparak toparlamaya çalıştı.

Ergen’in bu tavrı da büyük eleştiri almıştı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Ergen’in bu hareketlerini eleştirerek tepki gösterdi. Bunun dışında Tolga Duğles’ın da aldattığı eşinden af dileyerek barışmak istediği iddia edildi.(Ahmet Dögen)