Gülben Ergen, eski eşinin ceza almasıyla ilgili ilk kez konuştu!

Gülben Ergen, katıldığı bir radyo programında, yaşanan olaylar hakkında ilk kez konuştu...

erhan-celik-gulben-ergen-ilk-kez-konustu

Önceki günlerde, Gülben Ergen’in şikayeti üzerine eski eşi Erhan Çelik’e ‘Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntüleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek’ suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezası verilmişti. Daha sonra mahkeme, Çelik’in 5 yıl denetim süresine tabi tutulmasını onamıştı.

Yaşanan bu olayların ardından ünlü şarkıcı Gülben Ergen, ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı katıldığı bir radyo programında “Bu kazanılan ilk zafer değil, bunların devamı da gelecek” şeklinde konuştu. Gülben, zor bir süreçten geçtiğini ve ülkemizde bir çok şiddet gören, acı çektirilen kadınların sustuğu gibi susmadığını ifade etti. Acı çektirilen, şiddet gören ve istismara maruz kalan kadınların susmamaları gerektiğinin altını çizen ünlü şarkıcı, yaşanan olayların magazinleştirilmemesini istedi.

Mayıs ayında, eski eşine açtığı yeni bir dava duruşması olacağını söyleyen Gülben, haklı olan kimsenin kendisini savunmaya ihtiyacı yoktur diyerek eski eşine gönderme yaptı. Ünlü şarkıcı, bu konu hakkında ilk kez konuştuğunu, konuşma gereği duyduğunu ifade etti.