Gül Gölge’den Elif Gönlüm’e: “Bana olan gizli hayranlığın da bu yüzden…”

Eski dostlar Gül Gölge ve Elif Gönlüm arasında sular durulmuyor. Gölge'nin şikayeti sonrası hakkında 9 buçuk yıla kadar hapis ceza istemiyle dava açılan Elif Gönlüm'e, ünlü sunucu sosyal medyadan demediğini bırakmadı...

Takip Et:

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm ve sunucu Gül Gölge arasında yıllardır süren kavga bitmek bilmiyor. Son olarak Gül Gölge, Elif Gönlüm’ün kendisini özel dedektif tutarak takip ettirdiğini ve çekilen görüntülerin yine Gönlüm’e ait bir sitede küçük düşürücü ifadeler yazılarak yayınlandığını iddia etmişti. Konu hakkında suç duyurusunda bulunan Gölge’nin şikayeti sonrası Gönlüm hakkında 9 buçuk yıl, özel dedektif Nuri Keske hakkında ise 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Dava konusunun magazin basınında geniş yer bulmasının ardından Gül Gölge sessizliğini bozarak uzunca bir yazı kaleme aldı. Ünlü sunucu, şunları söyledi:

“Sana attığım mesajda(kayıtlarda bu da var), bu oyunlarına son ver ben sana benzemem gözümün gördüğü hiç bir şeyden de korkmam diye yazıp ertesi gün seni mahkemeye vermem gibi (2015,iki sene dayandım yaptıklarınıza) keşke sen de olması gerektiği gibi davranabilseydin. Sana hep söyledim, beni tehdit etme ne yapacaksan yap dedim. Tehditlerin de mühim değildi ama adam gibi davranıp kirli oyunlar oynamayıp yapman gereken ne ise onu yapsaydın şimdi bu halde olmazdın. Ben baş ederdim ama şahsiyetime, onuruma, aileme dil uzatılınca beni değil senin tehditlerin, cihan gelse tutamaz. Bana olan gizli hayranlığın da bu yüzden…(biraz gerçeklerle yüzleşmen lazım.) Şimdi oturun düşünün değer miydi diye? Ben sizin için parmağımı kıpırdatmam mesela… İki evladını düşünerek umuyorum ki alacağın ceza bu hayat dersinden ibaret olsun.

Söyleyecek daha çok şey var ama şimdi değil. Belki ileride kitap yazar paylaşırım. Eğer bugün hala anlayamadıysan nasıl patolojik ve hastalıklı bir ruha sahip olduğunu, o gün geldiğinde etrafındaki herkesle beraber anlayacaksın. Kasımda yine sizi geçen duruşmada, kazandığım ilk davada olduğu gibi tiyatral ve kendinizi bilmez tavırlarınızla bekliyorum. Ben yine tek olacağım.

Ayrıca REVENGE ne biliyor musunuz?

Size, ikinize, siz iki çapsız soytarıya söylüyorum; REVENGE sizin adınıza açılan kamu davası ve baş savcının isminin benim ölmüş babamın ismi olması… Münür… Benim için bu kadar… Not: İyi dilekleriyle beni uyaran cevap vermeyin davayı etkilemesin diyen herkese teşekkür ederim. Ben de bir deneyeyim dedim buradan konuşmayı. Yılların birikimi olmasına rağmen şu an bile pişman olmak üzereyim konuştuğum için buralardan ama inanın ben ilgilenmiyorum hiç sonuçlarla. Herkes alacağını aldı bu konuyla ilgili. Gördüğümüz ya da görmediğimiz biçimlerde. Gerisi boş benim için.”