Magazin

GÖZALTINA ALINAN İLYAS SALMAN CEPHESİNDE YENİ GELİŞME!..

Aydın’da çekimleri devam eden ‘Trendeki Yolcu’ filminin oyuncularından İlyas Salman, filmin tanıtım toplantısının yapıldığı otelde yasak olmasına rağmen ‘içki içtiği ve taşkınlık çıkardığı’için gözaltına alındı.

 


Salman, karakoldaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Salman’ın rol aldığı ‘Trendeki Yolcu’ filminin çekimleri için Aydın da bulunan ekip, filmin tanıtım toplantısı için büyükşehir belediyesi tarafından işletilen Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ait Zincirlihan Otel de bir araya geldi.

 

İçkinin yasak olduğu otelde iddiaya göre içki içen ve taşkınlık çıkaran Salman, görevliler tarafından uyarıldı. Otel görevlilerinin Salman’ın uyarıları dikkate almadığını öne sürmesi üzerine, Salman gözaltına alındı.

 

Karakola gelen filmin yönetmeni Hamit Şahin yaptığı açıklamada,“İlyas Bey alkol alınması yasak olan bir yerde alkol aldığı için şikayet üzerine polis merkezine getirildi. Emniyet müdürümüzle görüştük, herhangi bir sıkıntı yok. Taraflar birbirinden şikayetçi oldukları için ifade veriyorlar. Doktor raporunun alınmasının ardından serbest kalacak. Ayrıca bizim büyükşehir belediye başkanıyla bir sıkıntımız falan yok, kendisine hakaret etmiş değiliz” dedi. Salman, karakoldaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu