Medya

Görkemli bir prodüksiyon, düşük reytingler ile Şeref Sözü’nün ilk bölüm detayları

Show TV’nin merakla beklenen dizisi, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Şeref Sözü’ dün akşam yayınlanan ilk kısmıyla ekran yolculuğuna başladı. Dizi çekici öyküsüyle olduğu kadar şatafatlı prodüksiyonuyla da dikkat çekti. Beyrut’tan Adabeyli Adası’na uzanan soluk kesici yolculuk seyircilerin alkışını kazandı.

Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilk kısım reytingleri çok düşük geldi.
Çünkü, böyle ehemmiyetli bir yapımı Çarşamba rekabetinde zorlamak yerine yeni bir güne almak daha anlamlı olabilir. Peki neler yaşandı?

Gurur Sözü’nün dün akşam ekrana gelen ilk kısmında; Beyrut’tan Adabeyli Adası’na uzanan yolculuğun finalinde coşku doruğa erişti. Düğün gününde Âlem, yanında karısı İsra ile gelince tüm aile büyük bir şok yaşadı. İsra’nın, Âlem Adabeyli’nin karısı olarak gelişi tüm kumpası değiştirecek ve Adabeyli Adası’nda bir daha hiçbir şey daha öncekisi gibi olmayacaktı.

CİHAN ADABEYLİ’NİN ‘GURUR SÖZÜ’!

Âlem Adabeyli, Adabeyli Adası’nın ve ailesinin kaidelerini koyan, koca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir.
Kucağında yeni doğmuş bebeği ve dadısı Mahbube ile Türk Elçiliği’ne sığınan İsra, babasının ona destek istemesi için verdiği numarayı aradı. Yaşamak için son dermanı bu numaranın sahibi Evren’dı! Öbür tarafta Adabeyli Adası’nda Evren ve Yasemin’in büyük düğün hazırlığı vardı. Düğüne çok az bir zaman kalmasına karşın Evren, hemen uçağa sıçrayıp Lübnan’a doğru yola çıktı. İsra, köşeye sıkışmış halde hem çocukluk aşkını hem de yaşamını kurtaracak adamı beklerken Evren, elçilik kapısında bekleyen Faruk’u atlatarak içeri girmeye başardı.

CİHAN VE İSRA EVLENDİ!

İsra ve bebeğini oradan çıkarmanın tek bir yolu vardı; evlenmeleri! Evren, yaşamını değiştirecek o kararı alarak İsra ile evlendi ve bebeğin kimliğine de baba ismi olarak Evren yazıldı.
Faruk, Cihan’ı bir yere çarpıp elinden İsra’yı ve bebeği güçle aldı. İntikamını almak için İsra’yı öldürmek isteyen Faruk’u son anda durduran Cihan, Faruk’u bir yerinizi inciterek hem İsra’yı hem de bebeği kurtardı.

Şeref Sözü, Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu