Magazin

Gönül Yazar’dan şaşırtan karar!

83 yaşındaki ünlü sanatçı Gönül Yazar, birkaç ay önce 51 yaşındaki müzisyen Rüzgar Mağden ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaş farkı sebebiyle eleştiri oklarının hedefinde olan çift, aşk dolu açıklamalarıyla dikkat çekiyordu. Birkaç gün önce Rüzgar Mağden’in sosyal medya üzerinden bir kadına cinsel içerikli mesajlar yazdığı ortaya çıkmıştı. Skandal yazışma sonrası Gönül Yazar, Rüzgar Mağden ile olan ilişkisini sonlandırdı.

Gel Konuşalım’ın iddiasına göre Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden, ayrılığa daha fazla dayanamadı ve ilişkilerine bir şans daha verdi. Mağden, barışmayı Cengiz Semercioğlu’na attığı şu sözlerle duyurdu:

”Bu arada Gönül Yazar ile tekrar bir araya geldik. Tavsiyem sanatçı olarak beni hafife almayın. Ben Metin Erksan’ın öğrencisiyim. İkide bir de beni Zerrin Hanım’ın kocasıyla beni eş değer tutmayın rica ederim. Sizi ve sizin gibi magazincileri sevmiyorum.”

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu