Medya

Gönül Dağı dizisinin yayın günü belli oldu, Kalk Gidelim hayranları çıldırdı

TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak yeni dizi Gönül Dağı’nın yayın tarihi belirli oldu…İlk kısım, 17 Ekim Cumartesi saat 20:00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında olacak. Dizi Cumartesi rekabetinde reyting peşinde… Kuzey Yıldızı, Zümrüdüanka, Çatı Katı Aşk ile yarışacak olan TRT1 dizisi, bozkırdaki bir aşk öyküsünü anlatıyor.

Ancak ortada ciddi bir mesele var. TRT1’de zati Cumartesi akşamları Kalk Gidelim dizisi yayınlanıyordu. Kalk Gidelim dizisine ne oldu suali hemen sorulmaya başlandı.
kısmı ile ekrana gelecek. Ancak yeni açıklanan gidişata göre bir sonraki hafta Gönül Dağı dizisi Cumartesi rekabetinde izleyicinin karşısına çıkacak. Peki Kalk Gidelim’e ne oldu? Dizi final mi yapıyor, yoksa günü mü değişecek. İşte bu sualin cevabı merakla bekleniyor.

Peki yeni başlayacak Gönül Dağı nasıl bir dizi? Reyting rekorları kıran dizileriyle gönüllerde taht kuran TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1, eşsiz, mükemmel bir yapımı daha izleyicileriyle buluşturuyor.

Gönül Dağı, 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00’de ilk kısmıyla TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarına geliyor.
Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizide, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

İzlerken yaşayacak, sezecek, duygulanacak ve gönülden bağlanacaksınız… Gönül Dağı’nın 1. Kısmı, 17 Ekim Cumartesi 20:00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu