Gönül Dağı dizisinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan sempatikliği!

Takip Et:
Gönül Dağı dizisinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan sempatikliği!
Gönül Dağı dizisinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan sempatikliği!

Bozkırda Bir Anadolu Masalı sloganı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan TRT1’in yeni dizisi Gönül Dağı’nın ilk tanıtımı yayınlandı… Gönül Dağı’nın düğüncü ve matemcileri yakında ekrandaki yerini alacak. Etkileyici senaryosu, Anadolu’nun hoşluklarını sergileyen harikulade görüntülerinin yanı sıra akılda oyuncu kadrosuyla da göz dolduracak dizinin ilk teaserı büyük alkış topladı.

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 izleyicileri, sosyal medyada teaserı paylaşarak alkışlarını dile getirdiler, ilk kısmı coşkuyla gözlediklerini ifade ettiler.
İki genç oyuncunun enerjileri ve geçimlerinin harika olduğu görüntülere de yansıyor. İzleyiciler yeni dizi çiftini çok sempatik buldu.

Dizide, sanat dünyasının akılda adları da rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüpoğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün.

Bozkırda hayallerinin peşinden koşarak tüm manilere karşın olanaksızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesini aktaran Gönül Dağı, Anadolu’nun eşsiz hoşluklarıyla dolu Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

Düğüncüleri, matemcileri, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı… Bozkır topraklarının ziyneti serbestlik timsali Seneki atları… Beğendiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı..

Gönül Dağı, yakında TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında…

.