Medya

Gönül Dağı dizisi, Kalk Gidelim’in yerini kaptı! Cumartesi rekabeti artık daha zor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1, Gönül Dağı dizisinin cumartesi gününe gelmesiyle, 4 sezondur ekranda olan ve geçen hafta günün en fazla izlenen dizisi olan Kalk Gidelim’i perşembe gününe aldı. Ancak Kalk Gidelim yerini Gönül Dağı adlı yeni diziye kaptırdı.17 Ekim Cumartesi akşamı TRT1 ekranında Gönül Dağı ilk kısmı ile başlayacak.

TRT1, önümüzdeki hafta itibariyle Kalk Gidelim dizisinin gününü değiştirdi. Dizi, bundan böyle perşembe akşamları ekrandaki yerini alacak.
Bu farklılık Perşembe rekabetinde büyük bir değişeme yol açmayacaktır. Ancak Cumartesi rekabetinin daha da kızışacağı net…

Perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Hekim zati reytingleri topluyor. Yeni Hayat dizisi de ayakta kalma gayreti veriyor. Kalk Gidelim de kendi kitlesini yeni güne taşıyacaktır.

Hakikat rekabetin yaşanacağı gün ise Cumartesi olacak. Kuzey Yıldızı dizisi geçen sezonun gerisinde. Zümrüdüanka meseleler yaşıyor.
Çatı Katı Aşk ise Kanal D’nin sabrı sayesinde ayakta duruyor. Kalk Gidelim’in yerine gelecek olan Gönül Dağı dizisi alkış toplar ise, Cumartesi rekabetinde bir anda öne geçebilir.

17 Ekim Cumartesi akşamı Gönül Dağı dizisinin ilk kısmı yayınlanacak. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin reytingleri merakla beklenecek.

Suçsuzlar Apartmanı ve Uyanış Büyük Selçuklu ile sürpriz çıkışlar yapan TRT1, eş bir vaziyeti Gönül Dağı ile yaşar ise afallamamak gerekli.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu