Magazin

Gonca Vuslateri hastalığa yenik düştü!

Geçtiğimiz günlerde Fırat Tanış ile birlikte rol aldığı “Erkek Arkadaşım Bir Feminist” isimli oyunun sahnelendiği sırada sağlık sorunu yüzünden ikinci yarıya devam edemeyen Gonca Vuslateri hastanelik oldu. Ağır grip geçiren ünlü oyuncu, hastalığını sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu. Vuslateri, “Erkek Arkadaşım Bir Feminist” oyununun ertelendiğini de duyurdu. Gonca Vuslateri’nin açıklaması şu şekilde:

“Güzel dostlar, biricikler ve şahane seyirciler… Rahatsızlandığım için seyahatimden acele dönüp hastaneye gelmeme rağmen maalesef bu sefer hastalık beni yendi ve serumlara düştüm. Bugün yarın oyunu başka tarihe erteledik. Aralık ayında uzun bir takvimimiz var. Bu iki oyunu da ekleyip zilleri takacağız çıkı çıkı yapacağız… Bu süreçte dünya güzeli feminist partnerim Fırat Tanış size emanet… Ben de azıcık dinlenip, sizlerin nazar duasına misafirperverlik yapmaya devam edeceğim… Yoğun tempo, hava değişikliği, gripler, soğuklar, ağrılar derken anlaşıldı ki sağlık her şeyden önemli hayatta “bir dakika!” deyip kendine özen vereceksin… Arayan soran geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim… Seyircimin bugün tutamadığım ellerini ertelenen tarihte öpmek, başımın üstüne koymak sözüyle…”

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu