Göksel yeni şarkısı için stüdyoda!

Son olarak Hiç Yok isimli şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkan Göksel, yeni bir şarkı için çalışmlara başladığını söyledi...

Takip Et:

Pop müzikte güçlü sesi ve farklı tarzı ile ayrı bir yeri bulunan Göksel, 25 yıllık müzik kariyerine ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz ay Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Göksel, yaklaşık 5 bin kişiyle birlikte eski ve yeni birçok şarkısını yorumlamıştı. Şarkılarında sürekli olarak aşk acısını işleyen Göksel, Harbiye sahnesine bambaşka bir tarzla çıkmış ve günlerce hazırlandığı konserde yerinde duramamıştı.

OZAN ÇOLAKOĞLU İMZALI BİR ŞARKI GELİYOR!

Konser takvimine yeni yeni yerlerle devam eden Göksel, geçtiğimiz günlerde Anadolu Yakası’nda bulunan bir AVM’de sahne aldı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü sanatçı, yaklaşık 2 saat kaldığı sahnede 20’den fazla şarkısını seslendirdi. Sahneye çıkmadan önce kuliste kameraların karşısına geçen Göksel, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Konserlerinin yanı sıra müzik çalışmalarına da devam ettiğini ifade eden ünlü şarkıcı, yeni yıldan önce hazırlıklarını sürdürdüğü şarkısını çıkarmak istediğini söyledi. Zamanının çoğunu şarkıyı yetiştirmek için stüdyoda geçirdiğini söyleyen Göksel, şarkının düzenlemesinde Ozan Çolakoğlu imzası olduğunu belirtti. Ünlü sanatçı, son olarak bu yıl Hiç Yok şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.

Göksel son dönemde müzik çalışmalarının yanı sıra yeni aşkı ile de magazin gündemine sık sık geliyor. Uzun yıllardır yalnızları oynayan Göksel, geçtiğimiz haftalarda müzisyen sevgilisi ile ilk kez görüntülenmişti. Sevgilisini oturdukları mekanda bırakıp adeta kaçan ünlü sanatçı herkesi şaşırtmıştı. İlişkisini gözlerden uzak yaşamaya çalışan Göksel, artık kameralardan kaçmasa da mesafeli durmaya özen gösteriyor.