Göksel ne yapacağını şaşırdı!

Yeni sevgilisi ile kahvaltı yaparken objektiflere takılan Göksel, görüntülendiklerini fark edince sevgilisini mekanda bırakıp gitti...

Takip Et:

1995 yılında çıkardığı ilk albümü ile müzik dünyasına adım atan ve o gün bu gündür buğulu sesi ve duygusal şarkıları ile kendine tahtını yapan Göksel’in uzun süredir hayatında kimse olmadığı biliniyor. Aşk ve ayrılık şarkıları ile özdeşleşen ünlü şarkıcı, şarkılarında olduğu gibi özel hayatında da bir türlü mutluluğu bulamamıştı. Yanında kimseyi görmeye alışkın olmadığımız Göksel, önceki gün Rumelihisarı’nda bulunan bir kahvaltıcıda sevgilisiyle beraberdi. Erkek arkadaşıyla kahvaltı yapan Göksel’in keyfi görüntülendiklerini fark edince kaçtı. Magazin sayfalarında işi dışında yer almak istemediği bilinen Göksel’in yüzü asıldı.

SEVGİLİSİ MEKANDA, GÖKSEL FİRARDA

Makyajsız hali ile dikkat çeken ünlü şarkıcı, bir anda gazetecileri karşısında görünce sevgilisini mekanda bırakıp kalktı. Arabasını mekanın önüne isteyen şarkıcı, daha fazla görüntü vermek istememiş olacak ki hızla aracına binip mekandan uzaklaştı. Göksel’in sevgilisi ile aşkının ardından baka kaldı. Göksel’in sevgilisinin Osman isminde bir müzisyen olduğu öğrenildi. İkilinin ne zamandır birlikte olduğu ise bilinmiyor.

Önceki günlerde Harbiye Açıkhava’da konser veren Göksel, sahnedeki enerjisi ve kıvrak dansları ile herkesi şaşırtmıştı. Yüzünde güler açan ünlü şarkıcının mutluluğunun sebebinin aşk olduğu böylelikle ortaya çıktı. Harbiye sahnesinde artık depresyon şarkıları ile anılmak istemediğini söyleyen ünlü şarkıcı, uzun yıllardır aradığı aşkı sonunda bulmuş gibi duruyor. Göksel bu yıl verdiği bir röportajda yalnız olmayı sevdiğini ve bu zamana kadar hep yanlış insanları seçtiğini söylemişti.