Müzik

Gökhan Türkmen’den farklı proje!

ilk olarak internet ortamında yayınladığı şarkılarıyla adını duyuran Gökhan Türkmen, 2008 yılında çıkardığı ‘Büyük İnsan’ isimli albümü ile müzik piyasasına ‘merhaba’ demişti. Türkmen’in albümün adını taşıyan şarkısı ‘Büyük İnsan’ kısa sürede en çok dinlenen şarkılar arasına girmiş ve bu durum Gökhan Türkmen’in tanınırlığını sağlamıştı. Doğru şarkı seçimiuyle büyük bir çıkış yakalayan müzisyen, yıllar içerisinde çıkardığı ‘Bir Öykü’, ‘Bile Bile Yandı Yüreğim’, ‘Yan Sen’, ‘Çatı Katı’ ‘Sen İstanbul’sun’ gibi şarkılarla müzik dünyasında yerini sağlamlaştırmıştı. Öte yandan Türkmen, sıra dışı giyim tarzı, dövmeleri ve takılarıyla da kendisini farklı bir yere konumlandırmıştı.

Aşk şarkıları denince akla gelen isimlerden biri haline gelen Gökhan Türkmen, kendine has tarzı ve akustik performansı ile dijital platformlarda da hatrı sayılır dinlenme oranlarına ulaşmıştı.


HER AY YENİ BİR ŞARKI ÇIKARACAK

Son olarak Virgül isimli maxi single’ını müzikseverlerin beğenisine sunan ünlü şarkıcı, yeni bir albüm projesiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kendi şirketi olan GT Band ile GTR Deneyevi Stüdyosunda albüm kayıtlarına başlayan Gökhan Türkmen’in her ay yeni bir şarkı çıkaracağı ve son olarak Eylül 2020’de bu şarkıları bir albümde toplayacağı öğrenildi. Türkmen, ilk olarak 18 Ekim’de ‘Aşkın Enkazı’ isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Gökhan Türkmen, son projesi olan Virgül maxi single’nı 2017 yılında aramızdan ayrılan Harun Kolçak’a ithaf etmişti. Türkmen, albümde bulunan ‘Masal Olsa’ isimli şarkıyı merhum Harun Kolçak için yazdıklarını ifade etmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu