Gökhan Özoğuz: Kimine göre darbe kimine göre tiyatro!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Twitter paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor...

0

Magazinn.com’un haberine göre; Gökhan Özoğuz’un üç olay paylaşımından biri Ekrem İmamoğlu ile ilgiliydi: “Bu bazı tipler var her şehit verdiğinizde Ekrem bey yüzünden veriyormuşuz algısı yaratmaya çalışıyorlar. Ayıp ayıp utanın biraz be! Ulan ne chpkkfetösü kaldı ne vatan hainliği kaldı adamın. Ekleyecek bir şey bulsanız onu da ekleyin. Size rağmen her şey güzel olacak dedi biri”!

15 TEMMUZ POLEMİĞİ!
Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz’la ilgili paylaşımlarıyla da Twitter’ı salladı. İlk olarak şu paylaşımı yaptı:

“Bu çizimlerinden nefret ediyprum! Çok yanlış. Olayı sanki bütün TÜRK ASKERİ yapmış gibi hissettiriyor. Türk Asker olgusunun itibarını zedeler mi acaba diye düşünmeden konması korkunç! Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk Askeridir. BUNLAR DERHAL YASAKLANSIN”!

Bu paylaşıma gazeteci Nedim Şener’den “Evladım” ile başlayan bir cümleyle tepki geldi. Gökhan Özoğuz’un tepkisi sert oldu: “Sn. Nedim bey, Hayrola Evladım derken? Bir orayı düzeltelim edebimizi koruyalım. Afişlerde Türk askerini resmetmek itibarını zedeleyici lekeler bırakır. Çiziyorsan Darbeci askerler diye yazıcan oraya. Şerefli Türk askerinin tamamını halkın karşısına çizersen yanlış algılanır”!

TİYATRO SÖZÜNE BÜYÜK TEPKİ!
Gökhan Özoğuz’un bazı takipçileri tarafından eleştirilen üçüncü paylaşımı yine 15 Temmuz’la ilgiliydi. Aslında, şehitlere rahmet dilediği bir paylaşımdı ama içinde geçen “Tiyatro” sözcüğü takipçilerinin bir kısmını çok kızdırdı:

“Kimine göre Darbe, kimine göre Tiyatro, kimine göre 50 senelik yapılanmanın ifşası ve iflası!
Herkes bir yorum yaptı.
O gece bence tek gerçek;
Ö.Halis Demirlerin kendini siper ettiği ve Düşünmeksizin bir tehditte Ülke için HALKIN KENETLENİŞİYDİ.
Göçenlerin ruhu şad olsun #15temmuz”!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here