Magazin

Gökhan Özen’den Demet Akalın’a: “Çiğ insan çiğ hareket eder!”

Demet Akalın‘ın 2012 yılında Gökhan Özen ile düet yaptığı Yıkıl Karşımdan isimli şarkı 8 yıl aradan sonra tekrar dijital müzik platformlarının listelerinde kendisine yer bulmaya başlamıştı. Akalın, mutluluğunu “8 yıl önceki şarkım yine patlamış” sözleriyle dile getirdi. Demet Akalın‘ın kendisinin adını bile anmaması Gökhan Özen‘i kızdırdı.

Amerika‘dan yaşayan ve müzik çalışmalarına buradan devam eden Gökhan Özen, Instagram sayfasından hesabından ünlü popçunun sözlerini paylaşarak şunları yazdı: “Bu şarkının söz, müzik, aranje ve mixini ben değil de kendi yaptı sanmış olabilir bir an için. Düet jestimi de bir an için unutmuş olabilir. Canı sağ olsun. Biz tebrik edelim şarkısını”


Demet Akalın, Gökhan Özen’in sosyal medyadaki sitemi üzerine “Uzaklardan kırılmış bana. Bize o kadar güzel şarkıyla emek vermiş Gökhan Özen. Aşkolsun üzer miyim seni?” şeklinde bir mesaj yayınladı.

Demet Akalın’a daha önce İlahi Adalet, Nazar, Yeminim Var ve Özüme Döndüm adlı şarkıları da veren Gökhan Özen, bir daha onunla çalışmayacağını söyledi. Özen, “Bir daha kapıma şarkı diye gelmesin. O da özünü yaşıyor. Çiğ insan çiğ hareket eder. O kadar şarkı yazdım, istedi diye kendi projelerimi bekletip düete girdim. Klipler çektik birlikte. Konu kapanmıştır benim için.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu