Gökhan Alkan’ın ardından Yasak Elma’ya yeni transfer!

Pazartesi günleri FOX Tv'de seyircisi ile buluşan Yasak Elma dizisine Gökhan Alkan'ın ardından Can Nergis dahi oluyor...

Takip Et:

Yasak Elma, son haftalarda reytinglerini yükseltmeye devam ediyor. Çukur ve Sefirin Kızı gibi dizilerin bol reytingli dizilerin yanında büyük bir başarı gösteren dizi, her geçen gün kadrosunda yaptığı çeşitli değişikliklerle gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılanların yerleri dolmaya başladı. Yeni karakterler diziye dahil oldu. Dizide Yıldız karakteriyle herkesin beğenisini toplayan Eda Ece‘nin yeni dizi partneri olarak geçtiğimiz hafta Gökhan Alkan katıldı. Diziye bu hafta ise yine yeni bir kan geldi.

Yasak Elma dizisine yeni dahil olan Mert karakterine ünlü oyuncu Can Nergis hayat verecek. Önümüzdeki sezon için de şimdiden onay alan dizinin reytingleri FOX Tv kanalını oldukça memnun edince senaryoda değişikliğe de gidildi.

Dizinin gelecek sezonda da devam etmesi kesinleşir kesinleşmez senaryoda değişiklikler yapıldı. Böylece Yasak Elma dizisine yeni karakterler girip çıkmaya başlayınca bir ünlü sirkülasyonu yaşandı.