Magazin

Gökhan Alkan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Pandemi döneminde sosyal medyada attığı çapkınlık turuyla gündeme gelen isimlerden olan Yasak Elma dizisinin yakışıklı oyuncusu Gökhan Alkan dün Etiler’de objektiflere yakalandı. Geçtiğimiz aylarda ilişkiler hakkında samimi itiraflarda bulunan ünlü oyuncu Gökhan Alkan’dan çarpıcı açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;


Mesajları İfşa Oldu

Ezgi Naz’a yazdığı mesajlarla gündeme gelen Gökhan Alkan gündeme damgasını vuran isimlerden arasına olmuştu. Her zerrende olmalıyım” ifadeleriyle yazması ise dikkat çekti.

Gökhan Alkan Sevgilisi Olduğunu İtiraf Etti!

Gökhan Alkan’dan Büyük İtiraf

İfşa mesajlarının ortaya çıkmasıyla ünlü oyuncunun bu şekilde pek çok kadına yazdığı ve görüştükten sonra ertesi gün engellediği iddia edilmişti. Bu iddialar hakkında hiçbir açıklama yapmayan Gökhan Alkan sessizliğini birkaç ay sonra büyük bir haber vererek bozdu. Pandemi sonrası objektiflere yakalanan ünlü oyuncu basın mensuplarının hayatınızda biri var mı? sorusuna şu yanıtı verdi: “Olursa siz zaten görürsünüz; sizden kaçmaz. Bundan sonra daha dikkatli olursanız gözden kaçmayacaktır.” dedi.

Gökhan Alkan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Dün Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülenen Gökhan Alkan, bir internet sitesinde uluslararası en yakışıklı 20 erkek arasında yer alması hakkında ise “Mutlu etti. ‘Hoşuma gitmedi’ dersem, yalan söylemiş olurum. Gurur duydum ama insanın yüzünden ziyade, içinin güzelliği önemlidir” açıklamasını yaptı. Pandemi döneminde babaannesi ve dedesine ev alan oyuncu, “Onların zaten evleri vardı ama pandemide uzak kalmalarını istemedim. Aile çok önemli ve büyük bir güç” dedi.

Gökhan Alkan Kimdir?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu