Magazin

Gökçe Kırgız’tan Reynmen’e: İzlenmeler gerçek değil!

Şarkıcı Gökçe Kırgız katıldığı bir televizyon programında Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’ın geçtiğimiz haftalarda yayınladığı ve rekorları alt üst eden şarkısı “Derdim Olsun” için izlenmelerinin sahte olduğunu ortaya attı.

Kırgız şarkının izlenmesine sayılarına inanmadığını söyleyerek şarkının güzel olduğunu ve sevenleri tarafından dinlendiğini söyledi. Kırgız sözlerine bana kimse 5 günde 50 milyondan fazla kez dinlendi demesin mega star Tarkan yeni şarkı çıkarsa dahi 5 günde o kadar izlenmeye sahip olamaz dedi. Reynmen’in arkasında ajanslar olduğunu söyleyen Gökçe Kırgız işin içinde olduğum için bende biliyorum bu yöntemleri bu işler sadece paraya bakar diyerek sözlerini bitirdi.

Daha önce belgeli kanıtladı!

Daha öncesinde şarkıcı Berkay Şahin’de bu tarz bir polemiğe dahil olmuş ve Reynmen sosyal medya hesabından şarkının Youtube istatistiklerini paylaşarak Berkay Şahin’e yanıt vermişti. Reynmen paylaştığı fotoğrafla sahte izlenme diyen herkese tokat niteliğinde bir cevap vermişti. “Derdim Olsun” şarkısını 17 milyon tekil kişi ortalama 5 defa dinlediğini kanıtlayarak izlenme sayısının gerçek olduğunu göstermişti.

“Derdim Olsun” şarkısı sonrası Amerika başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden gelen teklifleri değerlendiren Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ilerleyen günlerde turneye çıkacağı öğrenildi. Yusuf Aktaş, TV8 sahibi ve sunuculuk yapan Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışması için teklifini reddetmişti. Cem Yılmaz ile akrabalığı bulunan Reynmen’in Derdim Olsun şarkısı bugün itibariyle (25 gün) Youtube Türkiye’de yaklaşık 120 milyon kez izlendi. Reynmen’in Gökçe Kırgız’a nasıl yanıt vereceği ise merak konusu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu