Yaşam

Gökçe Bahadır doğallığını konuşturdu!

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Yeliz karakteri ile hayatımıza giren oyuncu Gökçe Bahadır, uzun yıllardır yer aldığı birçok proje ile oyunculuktaki başarısını kanıtladı. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Oya olarak karşımıza çıkan Gökçe Bahadır, dizinin final yapmasının ardından uzun zamandır hayalini kurduğu müzik çalışmalarına başlamıştı. Bir albüm çıkararak sahnelere de adım atan ünlü oyuncu, çeşitli mekanlarda müzikseverlerle bir araya gelmişti. Bahadır’ın ilk konserinden 100 bin lira aldığı iddia edilmişti. Gökçe Bahadır her ne kadar oyunculuğa ara verip müzik çalışmalarına başlasa da asıl mesleğini bırakmayacağını da söylemişti.

Ünlü oyuncu önceki gün Nişantaşı sokaklarında alışveriş yaparken görüldü. Elinde alışveriş poşetleri ile yürürken magazin muhabirlerini kırmayıp sorularına yanıt veren Bahadır, her zaman olduğu gibi doğal haliyle kameralar karşısına geçmekten kaçınmadı. Birkaç gün sonra 38 yaşına girecek olan Gökçe Bahadır, makyajsız olan cildinin güzelliğini de gözler önüne sermiş oldu. Beyaz gömleğinin altına krem rengi bir pantolon giymeyi tercih eden Bahadır, kombinini krem rengi bir şapka ile tamamlamıştı.

MÜZİKAL İÇİN SEZEN AKSU İLE BİR ARAYA GELECEK!

İzmir’in Kızları isimli müzikalde yer alacağı haberlerini doğrulayan Gökçe Bahadır, heyecanını gazetecilerle paylaştı. Türk Pop Müziği’nin minik serçesi Sezen Aksu’nun kült olmuş şarkılarının yer alacağı müzikalde hem oyunculuk hem de şarkı söyleme yeteneğini sergileyecek olan ünlü oyuncu, ilerleyen günlerde Sezen Aksu’nun kapısını çalacak. Sezen Aksu ile müzikalde yorumlayacağı şarkıları belirleyecek olan Gökçe Bahadır, provalara ise aralık ayında start verecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu