Yaşam

Gizem Özdilli’den yeni proje!

Mankenliğin ve sunuculuğun yanı sıra çıkardığı yemek kitapları ile yazarlığa da adım atan Gizem Özdilli, şimdilerde yeni reklam anlaşmasının heyecanını yaşıyor. Özdilli, cilt güzelliğini emanet ettiği ve daha önce  bir çok etkinlikte bir araya geldiği ünlü dermatolog Prof. Dr. Başak Kandi’nin geliştirip uyguladığı porselen cilt uygulamasının reklam yüzü olacak. Ünlü manken porselen cilt uygulaması ile birlikte Arap ülkelerinde boy gösterecek. Türkiye’ye gelen Arapların yoğun ilgi gösterdiği uygulama artık başta Katar olmak üzere diğer Arap ülkelerinde de tanıtılacak. Reklamlarda yer alacak Gizem Özdilli, Arap ülkelerinde billboardlarda da boy gösterecek. Uzun süredir Prof. Dr. Başak Kandi’ye porselen cilt uygulaması yaptıran Gizem Özdilli, uygulamanın reklam yüzü olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

EN BAŞARILI ÖRNEĞİ GİZEM ÖZDİLLİ


Kendi hazırladığı uygulamanın yoğun ilgi görmesi sebebiyle memnuniyetini dile getiren Prof. Dr. Kandi, geliştirdiği bu güzellik uygulamasıyla yaş almanın ciltte yarattığı sorunların çözümünü hedefliyor. Uzun zamandır Gizem Özdilli’ye porselen cilt uygulamasınını yaptığını söyleyen Kandi, Özdilli’de sonuçların çok başarılı olduğunu ifade etti. Ünlü dermatolog, birçok ünlü ismin de bu uygulamayı cildine yaptırdığını da sözlerine ekledi.

Türk dizilerinin yurtdışına satılmaya başlamasıyla birlikte Türkiye Arap ülkeleri arasında her yönüyle popüler bir ülke haline geldi. Türk oyuncuların bilinirliği Arap Yarımadası’nda arttıkça ünlü yıldızlarımızın güzellik sırları da Arap kadınları tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Bu noktada Prof. Dr. Kandi’nin porselen cilt uygulamasına ilginin yoğun olması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu