Gizem Özdilli evliliğe yakın!

Önceki günlerde Marakeş'e tatile giden Gizem Özdilli'nin tatilde yalnız olmadığı iddia edildi. Uzun süredir yalnız olan Özdilli'nşn bir sevgilisi olduğu ve evlilik teklifi aldığı da konuşulanlar arasında...

Takip Et:

Aşkın Lezzeti ve Gizem’in Mutfak Aşkı isimli yemek kitaplarının yazarı manken Gizem Özdilli, önceki hafta Fas’ın en çok turist çeken şehirlerinden biri olan Marakeş’e gitti. Burada kısa bir tatil yapan Özdilli, tatili sırasında çekilmiş fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınladı. Marakeş’te deveye binerek gezen ünlü manken, yöreye ait bir saç örtüsünü de başına taktı.

GİZEM ÖZDİLLİ KAFALARI KARIŞTIRDI

Marakeş tatili dönüşü Instagram hesabında takipçilerinin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Takipçilerinin bir kısmı Marakeş tatili hakkında sorular sordu. ‘Tatile yalnız mı gittiniz, yoksa sevgilinizle mi gittiniz?’ şeklinde sorulan sorular karşısında net bir cevap vermeyen ünlü manken, kafaları karıştı. Kaçamak yanıtlar veren Gizem Özdilli’nin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Uzun süredir hayatında kimse olmayan güzel mankenin bir süredir birlikteliği olduğu hatta Marakeş tatili sırasında sevgilisinden evlilik teklifi aldığı öne sürüldü. Ünlü manken iddialara henüz bir yanıt vermedi.

Gizem Özdilli, geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf çekimi için Nişantaşı sokaklarında mor bir gelinlikle gezmişti. Ünlü manken mor gelinliği ile Nişantaşı’nda ilgi odağı olmuştu. Özdilli, yakın zamanda gerçek hayatta da gelinlik giyecekmiş gibi duruyor.

Öte yandan ünlü manken, kendisine sosyal medyadan mesaj atıp rahatsız eden kişileri ifşa etmişti. ilerleyen zamanda yine aynı şekilde mesajlar alırsa ifşalara devam edeceğini ifade eden Özdilli, kendisine sapıkça mesaj atanları uyarmış ve bu davranışı sebebiyle hemcinslerinden teşekkür mesajları aldığını dile getirmişti.