Gizem Özdilli: “Evlenmiyorum!”

Evlilik teklifi aldığı iddia edilen Gizem Özdilli, Magazin.com'a bir açıklama yaparak iddiayı yalanladı...

Takip Et:

Önceki günlerde Marakeş’e tatile giden manken Gizem Özdilli’nin tatile sevgilisi ile gittiği ve burada evlilik teklifi aldığı iddia edilmişti. Özdilli, Magazinn.com’a yaptığı açıklama ile dedikodulara açıklık getirdi. Marakeş’e sevgilisi ile değil arkadaşıyla gittiğini söyleyen Gizem Özdilli, evlilik teklifi aldığı iddiasının da doğru olmadığını söyledi.

Son dönemde hem mankenlik hem de yazarlık yapan Gizem Özdilli’nin hayatında uzun süredir kimse yok. Yıllardır tek başına olan ünlü manken, geçtiğimiz günlerde kafaları karıştırmıştı. Fas’a giden Özdilli, Marakeş’te kısa süreli bir tatil yapmıştı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerden biri olan manken, tatil fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlamıştı. Tatilde bir hayli keyifli olduğu gözlenen Gizem Özdilli, Fas dönüşü sosyal medyadan takipçilerinin sorularını yanıtladı. Hayranları tarafından iltifat yağmuruna tutulan Özdilli’nin gelen bir soruya yanıtı dedikoduların çıkmasına sebep oldu.

MAGAZİNN.COM’A KONUŞTU

Bir takipçisi ünlü mankene önceki günlerde gittiği Marakeş’i hatırlatarak tatile sevgilisiyle mi yalnız mı gittiğini sordu. Soruya net bir yanıt vermekten kaçınan Özdilli’nin bir sevgilisi olduğu konuşulmaya başladı. İddiaya göre; ünlü manken sevgilisi ile çıktığı tatilden mutlu döndü. Sevgilisinin Gizem Özdilli’ye evlilik teklif ettiği konuşulmaya başladı. Özdilli, Magazinn.com’a yaptığı açıklamayla iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Öte yandan arkadaşı Seda Akgül ile buluştuğu anlardan bir video paylaşan Gizem Özdilli, ünlü sunucunun evlilik hakkındaki sözlerine yanıt vermedi. Videoda Seda Akgül, Gizem Özdilli’yi rüyasında evlenirken gördüğünü söylüyor.