GİZEM KARACA’NIN UYUŞTURUCU ARADIĞI KAYITLAR ORTAYA ÇIKTI

Takip Et:
Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy, Yusuf Hasan Akgün, Hüseyin Orçun Benli ve menajer Ayşe Selin Borankay’a ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan 4 yıl 2 ay, Cenk Eren'e ise 6 yıl 3 ay hapis cezası verilmişti.
 
Mahkeme verdiği cezaya gerekçe olarak ünlülerin kendi aralarındaki konuşmaları delil olarak gösterildi. Kararda, Çağatay Ulusoy’un kendisi ve oyuncu Gizem Karaca için esrar aldırdığı anlatılırken, Ulusoy’un evinin banyosunda da esrar bulunduğu belirtildi.
 
Yine Karaca’nın bir telefonda, Abi ilk defa  para vereceğim. Bari değsin. Senin de gönlün olsun. O kadar ağırladın bizi derdimi dinledin sen hallet 300 getirecem” şeklindeki konuşması uyuşturucu madde için para vereceğinin delili olarak sayıldı.
 
Menajer Selin Boronkay’ın, başka birinden aldığı uyuşturucuyu Ulusoy’a vererek ticaret yaptığının anlatıldığı kararda, şarkıcı Cenk Eren’in yanında çalıştırdığı Tolga Disanlı’yı kendisine uyuşturucu madde temin etmesi karşılığında, ona aldırdığı uyuşturucudan kullanması için verdiği belirtildi.