GİZEM KARACA VE TOLGA ÇEVİK’Lİ PROJEDE NUR YERLİTAŞ SÜRPRİZİ!..

Takip Et:

Gani Müjde'nin 15 yıl sonra devamını çekeceği Kahpe Bizans filminin kadrosu oluştu. Tolgahan Sayışman, Tolga Çevik ve Gizem Karaca'nın rol alacağı filmin sürprizi Nur Yerlitaş oldu.

 

Gani Müjde, 2000 yılında çektiği ve 2.5 milyon kişinin izlediği Kahpe Bizans filminin devamı için start verdi. Çekimleri Bulgaristan’da gerçekleşecek olan Kahpe Bizans 2’nin başrol oyuncuları netlik kazandı. Filmde Bizans prensini Tolgahan Sayışman, Nacar halkının kahramanını ise Tolga Çevik oynayacak. Çevik’in annesini ise modacı Nur Yerlitaş canlandıracak.


ESKİ EKİPTEN KİMSE YOK

Önceki filmin 200 yıl sonrasından başlayacak olan Kahpe Bizans 2’de imparator rolü için Fatih Terim’le görüşmeler devam ediyor. Büyük ilgi gören ilk filmin oyuncuları Mehmet Ali Erbil, Cem Davran ve Hande Ataizi ise Kahpe Bizans 2’de yer almayacak. Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı filmin yapımcısı ise Şükrü Avşar…

YARIŞI GİZEM KARACA KAZANDI

Filmin başrol kadın oyuncusu yoğun araştırmalar sonucu netleşti. Bizans prensesi rolü için Sinem Kobal’la yarışan Gizem Karaca rolü kaptı. Güzel Köylü dizisiyle adından söz ettiren Karaca, rolü için hazırlıklara başladı. (Bugün)