Medya

GİZEM KARACA, MERVE BOLUĞUR, YUSUF ÇİM’Lİ ‘İÇİMDEKİ FIRTINA’ İÇİN GERİ SAYIM

Magazinn.com – Kadrosunda Gizem Karaca, Merve Boluğur, Yusuf Çim, Burak Yamantürk ve Hatice Aslan'ı barındıran İçimdeki Fırtına dizisinin afişi yayınlandı…

 


Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan İçimdeki Fırtınadizisinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Afiş çekimi için kamera karşısına geçen Gizem Karaca, Merve Boloğur, Yusuf Çim ve Burak Yamantürk' ü bir araya getiren eski adıyla Unutsam Sevmeyi yeni adıyla İçimdeki Fırtına dizisi yeni yılın ilk haftalarında seyirci karşısında olacak.

 

İşte Gizem Karaca, Merve Boloğur, Yusuf Çim ve Burak Yamantürk'lü İçimdeki Fırtına dizisinin afişi:

 

 

 

İçimdeki Fırtına Konusu

 

Kore dizisi Glass Mask’dan uyarlanan yeni dizide aşk uğruna aldanan iki kız kardeşin savaşı ele alınıyor.

 

İÇİMDEKİ FIRTINA DİZİSİ OYUNCULARI

 

 

İÇİMDEKİ FIRTINA Oyuncuları Kimdir?

 

Yusuf Çim Kimdir? 

 

Yusuf Çim 26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu Türk model ve oyuncudur. Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünü bitirdikten sonra eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde tamamladı. 2011 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında ikincilik elde etmiştir. Ayrıca bir çok markanın katalog çekimlerinde yer almıştır. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlangıç yapan genç oyuncu ilk olarak Ezra adlı televizyon dizisiyle rol aldı. Hemen ardından Çilek Kokusu adlı dizide adından sıkça söz ettirdi ve son olarak Hanım Köylü adlı dizide Ferit Sabit karakteriyle rol aldı.

 

Merve Boluğur Kimdir?

 

Merve Boluğur 16 Eylül 1987 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Güzel oyuncu ilk olarak Acemi Cadı adlı televizyon dizisiyle kariyerine başlangıç yaptı. Daha sonra 2011-2012 senesinde Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde rol aldığı Kuzey Güney adlı dizide tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Deneyimli oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Nurbanu Sultan karakteriyle rol aldı.

 

Gizem Karaca Kimdir?

 

Gizem Karaca 9 Temmuz 1992 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2011 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci oldu. O dönemlerde güzelliği ile ön plana çıkarak dizi teklifleri aldı. İlk olarak Eve Düşen Yıldırım adlı televizyon dizisiyle ekranlara çıktı. Daha sonra Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü ve İstanbul Sokakları adlı dizilerde adından sıkça söz ettirmeyi başardı.  

 

Burak Yamantürk Kimdir?

 

Burak Yamantürk 14 Eylül 1980 Sivas doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Su Altı Teknolojisi bölümünü bitirdikten sonra ikinci bir üniversite daha okuyan Burak Yamantürk, bu kez Mimar Sinan Üniversitesi’nde Modern Dans Bölümünü bitirdi. Kariyerine Veda adlı diziyle başlayan oyuncu 2013 yılında Tatar Ramazan dizisinde Elmas Mercan karakteriyle tanınmıştı. En son Acı Aşk adlı televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu Selim karakterini canlandırmıştı. 

 

Hatice Aslan Kimdir?

 

Hatice Aslan 20 Şubat 1962 Sivas doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. 3 kez En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Tiyatro ile başladığı kariyerine filmlerde ve dizilerde rol alarak devam etmektedir. Deneyimli oyuncu rol aldığı Kınalı Kar, Lale Devri, Firar, Bugünün Saraylısı ve Mayıs Kraliçesi adlı dizilerde adından sıkça söz ettirmeyi başardı. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu