GİZEM HATİPOĞLU: ”ANNE OLMA ZAMANI GELDİ”

Giyinme Odaları Yetmiyor

Evlerinde 2 giyinme odası olduğunu ancak bunların da kendilerine yetmediğini söyleyen Gizem Hatipoğlu “Evde 2 giyinme odası var. Hakan ile bana ayrı ayrı odalar ama ben onun odasına da el koydum. Uzun zamandır alışveriş yapmıyorum sürekli hediyeler geliyor. Ama sürekli geleni ihtiyacı olanlara gönderiyoruz. Giyinme odaları yetmiyor' dedi.

Anne Baba Olma Zamanı Geldi

Eşi Hakan Hatipoğlu’nun 5 yıldır çocuk istediğini ve artık kendisinin de çocuk sahibi olmayı çok arzuladığını söyleyen Gizem Hatipoğlu "Hakan 5 yıldır çocuk sahibi olma zamanı geldi diyor. Bende artık düşünmeye başladım. Sürekli bunu konuşmak istemiyorum. Allah bize nasip edecek mi bilmiyorum. Ama artık anne baba olmayı çok istiyoruz" dedi.

Erkeklere Büyük Sıkıntı Oldu

Geçtiğimiz aylarda 6. yıl dönümlerini gelinlik giyerek kulladıkları için yakın çevresindeki erkeklerin eşlerinden dolayı sıkıntı yaşadığını söyleyen Gizem Hatipoğlu “6. yıl dönümü kutlamamız diğer erkekler için biraz sıkıntılı oldu. Eşlerinden sürekli böyle şeyler duyabilirler ama yapmalılar bence” dedi.

En Enteresan Hediyeyi Hakan'dan Aldım

Eşi Hakan Hatipoğlu’ndan aldığı en enteresan hediyenin evlilik teklifi ettiği yüzük olduğunu söyleyen Gizem Hatipoğlu “Hakan’ın en enteresan hediyesi Panama’da evlilik teklifi yapacakken çok ilginç bir yüzük bulmuştu. Evlilik teklifi için o yüzüğü taktı parmağıma. Aldığım en enteresan hediye o oldu” dedi.