Gençliğim Eyvah 17. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Arif ile Zekeriya’nın Sırları Ortaya Çıkıyor Mu?

Takip Et:
Gençliğim Eyvah 17. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Arif ile Zekeriya’nın Sırları Ortaya Çıkıyor Mu?
Gençliğim Eyvah 17. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Arif ile Zekeriya’nın Sırları Ortaya Çıkıyor Mu?

Atv’nin hoşlanılan dizilerinden Gençliğim Eyvah 17. kısmıyla final yapma kararı aldı. Dizi 16. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Azra ile Zola, nişanlandıktan sonra birbirlerinden sevmeye başlıyor. Arif ile Zekeriya, eşlerinin sırlı hareketlerinden saklıca bir yerlere gitmelerinden şüphelenip onları takıp ediyorlar. Ama onların bir çocuk destek müesseseyi için çalıştıklarını kavrayıp içleri hafifliyor, Gençliğim Eyvah 17.
Arif ile Zekeriya’nın gizemleri ortaya çıkıyor mu?

Pazartesi Dizileri 2020

Arif ile Zekeriya’nın Gizemleri Ortaya Çıkıyor Mu?

Gençliğim Eyvah 17. kısım final fragmanında; Arif ile Zekeriya, eşlerini tatile götürüp orada reelleri itiraf etmeyi tasarlıyor. Ama tatile gitmeden, Nuriye ile Hacer, kocalarının bir zamanlar Bodrum’da neler yaptığını bilecek mi?

İşte Gençliğim Eyvah 17. kısım 1.
KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Arif, düşünde İtalya’da Zekeriya ile beraber çok zengin bir ressam olduklarını, çocuklarını paraları saçtıkları rüyasını bakıyor. Hacer, onu uyandırınca Arif, düşünde İtalya’da olduğunu anlatır. O da zati oraları rüyasında baktığını söylüyor. Aynı düşü Zekeriya’da görüyor ve eşinden aynı tepkiyi alayor.

İkili, keşke yirmi beş sene evvel İtalya’da bir yaşama kurmuş olsalardı diye düşünürken, ikilinin eşleri Nuriye ve Hacer, saklı telefonlarla konuşup işimiz var diye dükkandan çıkıp gidiyor.
Onları eşleri varsayıp takip ediyor.

Lüks bir otele giren bayanları eşleri varsayan Arif ile Zekeriya, içeriye girdikten sonra büyük bir hesap ödemek zorunda kalıyor ve o bayanlarında eşleri olmadığını kavrıyor. Ama yeniden, eşleri bir yerlere saklıca gidiyor. Onlara da bir şey açıklamıyor. Arif ile Zekeriya, en zonunda eşlerinin büyük bir binaya girdiklerini bakıyor ve içeri girdiklerinde oranın çocuk esirgeme müesseseyi olduğunu biliyor.

Öte yandan, Çağla’nın babası kızını evliliğe zorluyor.
Azra, Zola aşkı bütün gaz devam ediyor. Azra, Zola’ya aşık olmaya başlıyor.

Gençliğim Eyvah 16. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Arif Ile Zekeriya Eşlerinin Gizemlerinin Peşine Düşüyor!.