Gençliğim Eyvah 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Arif İle Zekeriya Eşlerine Her Şeyi İtiraf Ediyor!

Takip Et:
Gençliğim Eyvah 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Arif İle Zekeriya Eşlerine Her Şeyi İtiraf Ediyor!
Gençliğim Eyvah 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Arif İle Zekeriya Eşlerine Her Şeyi İtiraf Ediyor!

Atv’nin sevilen dizilerinden Gençliğim Eyvah, 17. final kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin final kısmında, Arif ile Zekeriya, eşlerini yanlış kavradıkları için onları tatile götürüp orada hakikatleri itiraf etmek isterler. İkili eşlerini seneler evvel kandırdıklarını sonunda itiraf ederler. Zola ile Çavi’nin de oğulları olduğu ortaya çıkar. Gençliğim Eyvah 17. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Arif ile Zekeriya, eşlerine her şeyi itiraf ediyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Arif Ile Zekeriya Eşlerine Her Şeyi İtiraf Ediyor!

Atv ekranının hoşlanılan komedi dizisi Gençliğim Eyvah, 17.
Arif ile Zekeriya, eşlerini kandırdıklarını ve bir de oğulları olduğunu sonunda onlara anlatmaya karar verir. Hakikatleri bilen Hacer ile Nuriye, onları bağışlayıp Çavi ile Zola’yı bağırlarına basacak mı? Ahmet’in ailesi için yaptığı büyük fedakarlık ortaya çıkacak mı?

İşte Gençliğim Eyvah 17. kısım 2. fragmanı….

GENÇLİĞİM EYVAH 16.
Hacer, onu uyandırınca Arif, düşünde İtalya’da olduğunu anlatır. O da zati oraları rüyasında baktığını söyler. Aynı rüyayı Zekeriya’da bakar ve eşinden aynı tepkiyi alır.

İkili, keşke yirmi beş sene önce İtalya’da bir yaşama kurmuş olsalardı diye düşünürken, ikilinin eşleri Nuriye ve Hacer, saklı telefonlarla konuşup işimiz var diye dükkandan çıkıp gider. Onların ne karıştırdığını kavramaya çalışan Arif ile Zekeriya, başka bayanların peşine düşer.
Ama yeniden, eşleri bir yerlere saklıca gider. Onlara da bir şey açıklamazlar. Arif ile Zekeriya, en sonunda eşlerinin büyük bir binaya girdiklerini bakar ve içeri girdiklerinde oranın çocuk esirgeme müesseseyi olduğunu bilirler.

Öte yandan, Çağla’nın babası kızını evliliğe güçler. Oda bu zorlamaları suratından yanlış kararlar verdiğini açıklayıp babasına Ahmet’e, baskı yapmamasını ister. Azra, Zola aşkı bütün gaz devam eder. Azra, Zola’ya aşık olmaya başlar.
Kısım Final Fragmanı Yayında! Arif ile Zekeriya’nın Gizemleri Ortaya Çıkıyor Mu?.