Gençliğim Eyvah 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zola İle Azra Nişanlanıyor!

Takip Et:
Gençliğim Eyvah 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zola İle Azra Nişanlanıyor!
Gençliğim Eyvah 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zola İle Azra Nişanlanıyor!

Atv’nin beğenilen dizilerinden Gençliğim Eyvah 15. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanacak yeni kısmında; Çavi, Zola’ya damat bey diye hitap eder. Azra ile Zola, evlenecek mi? Ahmet’in, ailesini gözetmek için yaptığı fedakarlıktan kimsenin haberi yoktur. Azra’yı hala her şeyden çok beğenen Ahmet, onu Zola’ya kendi elleriyle vermenin yeisini yaşar. Gençliğim Eyvah 15. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Zola ile Azra, nişanlanıyor. Ahmet’e ise onları tebrik etmek düşüyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Zola Ile Azra Nişanlanıyor!

Gençliğim Eyvah 15.
fragmanında; Zola ile Çavi, babalarının kendilerini İtalya’dan gelen adamların elinden kurtardıkları için çok mutlu oluyor, Çavi Hacer’e bu gidişatı ağzından kaçırıyor. Zola ile Azra, evlenmeye karar veriyor. Ahmet ise, hoşlandığı kızı Zola’ya kendi elleriyle vermek zorunda kalıyor. İkilinin nişan töreninde vicdanı kanasa da ikiliyi tebrik ediyor.

İşte Gençliğim Eyvah 15. kısım 2. fragmanı…

"Nasıl bir çılgınlıktır hoşlandığından vazgeçebilmek?" #GençliğimEyvah yeni kısmıyla Pazartesi 20.00'de #atv'de! pic.twitter.com/WyVJtDDJRF

— Gençliğim Eyvah @gencligim_eyvah September 19, 2020

GENÇLİĞİM EYVAH 14.
Toplanan ikili bir an önce bu yükten kurtulmak için asılları neticeyi ne olursa olsun Hacer ile Nuriye’ye itiraf etmeye karar verirler. Ancak, Hacer ile Nuriye,yeislerinden onları dinlemek dahi istemezler.

Azra, Zola’ya bir mektup bırakıp evi terk eder. Hacer ile Nuriye, Azra’nın gitmesinin yeisiyle onları dinleyemez. Azra’nın gidişi yalnızca Nuriye ve Hacer’i değil, başta Ahmet olmak üzere herkesi derinden yaralar. Azra’nın geri dönmesini isterler ama bunu nasıl yapacaklarını bilemezler.

Zola, Azra’nın kendisine bıraktığı mektubu okur.
Çağla, Ahmet’i elde etmenin mutluluğunu yaşar. Çağla’nın babası, kızıyla Ahmet’i bir an evlendirmek ister. Ama Ahmet, uyuşmada yalnızca babasıyla tanışmak olduğunu açıklar.

Ahmet, Çağla ile yaptığı uyuşmaya devam edecek mi? Azra, evine geri döner. Onu geri döndüren şey Ahmet’e olan aşkı mı? Yoksa Zola olan aşkı mı?

Gençliğim Eyvah 15. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ahmet Azra’yı Kendi Elleriyle Zola’ya Veriyor!.