Gelin adayı Hanife Gürdal’dan skandal cevap!

Katıldığı evlilik programında tanınan Hanife Gürdal, ekranlara çıktığı dönem tesettürlüydü. Daha sonra başörtüsünü çıkaran gelin adayı havuz fotoğrafına gelen bir yoruma verdiği cevapla şaşırttı...

Takip Et:

Bir dönem yayında olan izdivaç programlarından birkaç tanesine katılarak adını duyuran Hanife Gürdal, ekranlarda fenomen haline gelmişti. Tarzı, tavrı ve davranışlarıyla dikkat çeken Hanife’yi tüm Türkiye tesettürlü hali ile tanımıştı. Yarışma bittikten sonra normal hayatına dönen genç gelin adayı, bir dönem petrol ofisinde pompacılık yapmıştı.

“AHLAK BEKÇİSİ TAYFA ÇULLANABİLİR!”

Geçtiğimiz aylarda başörtüsünü çıkarma kararı alan ve saçları açıp giyim tarzını değiştiren Gürdal, herkesi şaşırtmış ve bir kesim tarafından eleştirilmişti. Sosyal medya hesabından bu durumu duyuran genç kadın, yeni hali ile fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Hanife son olarak havuzun içinde çekilmiş bir pozunu yayınlayarak “Havuz pozu da geldiğine göre, ahlak bekçisi tayfa çullanabilir.” notunu düştü.

“YAKINDA G..ÜTÜMÜ GÖSTERECEĞİM!”

Binlerce yorum gelen paylaşıma Hanife’nin bir takipçisi ” Hanife sen iyice terbiyesizleştin bu aralar, bir havuz pozun kalmıştı. Şimdi sıra ne pozu göstermekte? Bir hanım olarak soruyorum. Şaşırmışsın sen, Allah sonunu hayır etsin.” yorumunda bulundu. Fenomen gelin adayı cevap olarak “Yakında g..ümü göstereceğim.” yazdı. Hanife’nin bu sözleri büyük tepki çekti.