Furkan Palalı’ya kendisini çok şanslı hissettiren dizi başarısı!

Takip Et:
Furkan Palalı afili giriş yaptı, kasvetli Bir Zamanlar Çukurova’yı değiştirdi!
Furkan Palalı afili giriş yaptı, kasvetli Bir Zamanlar Çukurova’yı değiştirdi!

TeleviyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Furkan Palalı, şimdilerde Adana’da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinde ter döküyor. Oyuncu, geçen sezon romantik komedi dizisinde yer almıştı ama bu sezon apayrı karakter ile dram dizisinde yerini buldu.

atv’de yayınlanmakta olan Bir Zamanlar Çukurova’ya 3. sezondan itibaren katılan oyuncu, yeni sezonun ilk kısımlarında noktaya değinen bir karakterle hayranlarının karşısına çıktı. Fikret Fekeli olmak için imaj farklılığı yaşayan ve son haliyle de hayranlarından alkış toplayan oyuncu, kendisini de çok kısmetli seziyor.

Bu talih ise oturmuş kadrosu olan, iyi bir destekleşmenin yaşandığı, akılda oyuncularla heyeti bir sette olması… Furkan Palalı, Dizi TV programına yaptığı açıklamada yeni dizisinden ve rolünden çok hoşnut olduğunu anlattı.

Canlandırdığı Fikret Fekeli’den bahseden oyuncu, şu sözleriyle alaka baktı: “Çok ufak yaşlarda Almanya’ya gitmiş.
Yaşama karşı bir duruşu olan, bir biçimde yaşamını idame ettirebilecek teçhizatları olan bir adam. Kendi başına ayakta durabilecek bir adam. Tabii ki sürprizleri olacak, ilerleyen kısımlarda onu da bakacağız. Neden geldi, o kadar zaman sonra onları da bakacağız. Ben de merak ediyorum neler olacağını.

Bir Zamanlar Çukurova, iyi bir oyuncu kadrosuna sahip ve reytingleriyle de dizi dünyasının en galibiyetli yapımları arasında yer alıyor.

Öyküsünün acayip olması, bir dönem dizisinden beklenmeyecek derecede aksiyon dolu sahneleriyle alaka bakan Bir Zamanlar Çukurova, Furkan Palalı’ya kendisini iyi sezdiriyor.

Furkan Palalı, “Her oyuncu iyi bir kadro ile çalışmak ister.
Pas verip, alabilmek. Bu anlamda münazarasız çok rahatım. Çok akılda adlar, çok nitelikli, iyi oyuncu dostlarım var. Bu da bir oyuncunun en gereksinimi olan şey. Bu dizide böyle bir şey olduğu için talihliyim” diye konuştu.

.