Medya

Furkan Palalı afili giriş yaptı, kasvetli Bir Zamanlar Çukurova’yı değiştirdi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Bir Zamanlar Çukurova dizisi azıcık sıkıntılı bir yapım… Dizinin öyküsündeki sıkıntının yanı sıra, sette de oyuncuların çok da keyifli ve dinamik olduğu söylenemez. Hilal Altınbilek, setteki etraf ile alakalı yorumunda dizideki öyküye uygun biçimde bir set etrafına sahip olduklarını açıklamıştı.

Furkan Palalı ise Bir Zamanlar Çukurova’ya büyük bir coşku getirdi. Fikret Fekeli karakterine yaşam veren oyuncunun diziye gelişi afili oldu.
Yeni kısımlarda Fikret Fekeli’nin coşkulu sahneleri de izleyicileri daha çok etkileyecektir.

Üzerindeki kot gömleği ile, çizmeleri ve takılarıyla noktaya değinen Fikret Fekeli karakterinin dizideki sıkıntılı etrafı azıcık da olsun dağıttığını açıklamak yanlış olmayacaktır.

Çukurova’ya ayak basan Fikret Fekeli 🔥#ÇukurovaSezon3 #BirZamanlarÇukurova @timsandb@atvcomtr pic.twitter.com/egY7uvmk9H

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 17, 2020

Karaktere harika bir geçim sağlayan Furkan Palalı, merakların da çoğalmasını sağladı.
Ama Fikret’in gelişi iki karakter arasında gerilimlerin de yaşanacağına işaret ediyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu