Magazin

Fulya Zenginer’in yüzük meselesi!

Fulya Zenginer, genç kuşak oyuncular arasında pek de öne çıkmamış bir isim! Aslında, birçok önemli yapımda rol aldı. İki Aile ve Doktorlar dizisi kariyerinde önemli bir yer teşkil ediyor. İzleyicileri en çok ekrana çektiği proje ise, “Sağ Salim” isimli sinema filmi olmuştu. Gişede müthiş bir izlenme sayısına ulaşmasa da söz konusu film defalarca televizyon kanallarında yayınlandı ve hatrı sayılır reyting rakamlarına ulaştı.

MAGAZİNDEN UZAK BİR YAŞAMI VAR!
Yıllardır kendisine magazinden uzak bir yaşantı seçen Fulya Zenginer, magazin sayfalarında yer almak için çok çaba sarfetmedi! Ancak, verdiği son poz çok konuşulacak cinsten!

İLGİNÇ ‘YÜZÜK’ POZU ÇOK KONUŞULUR!
Sevgilisinden evlilik teklifi alan genç oyuncu, yüzük parmağını kaldırıp ilginç bir poz verdi.

EVLİLİK HEYECANINI MARJİNAL BİR POZLA DUYURDU!
Ünlü oyuncunun bir süredir aşk yaşadığı Kuntay Tarık Evren, Fulya Zenginer’e Milano’da evlenme teklifi etti. Güzel oyuncu, hayatının en önemli kararlarından birini verdi ve o teklife evet yanıtını verdi.

Fulya Zenginer’in müjdeli haberi sevenlerine verme şekli ise, alışılmışın dışındaydı. O pozu ilk görenler ‘Acaba ters bir hareket mi yapıyor’ diye düşünse de dikkatlice bakanlar tek taş yüzüğünü objektifin içine sokarcasına bir poz verdiğini anladı.

Magazin dünyası, ünlü bekarların çaktırmadan (!) yüzüğünü gösterip verdiği pozlara alışıktı ama sanırız Milano’nun havasından ya da suyundan etkilenmiş olacak ki, Fulya Zenginer marjinal bir poz vermiş. Aslında, bu pozu çok da eleştirmemek ve yadırgamamak gerekiyor. Genç ve güzel bir kadın, evlenmek için gün sayarken mutlu ve biraz da çılgın bir hava vermek istemiş. Umarız, çok mutlu olur.

Fulya Zenginer evlilik teklifi aldı

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu