Fox TV’nin yeni dizisi Kimsesizler’deki sert sözler herkesi şaşkına çevirdi!

Takip Et:
Fox TV’nin yeni dizisi Kimsesizler’deki sert sözler herkesi şaşkına çevirdi!
Fox TV’nin yeni dizisi Kimsesizler’deki sert sözler herkesi şaşkına çevirdi!

Magazinn / Ayrıntı – Kimsesizler dizisinde Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe karakterine yaşam veren Erdal Beşikçioğlu, değişen imajıyla izleyicileri bayağı afallattı. Dizinin henüz yayın tarihi belirli değil ama fragmanları izleyicilerle buluşmaya başladı dahi. Erdal Beşikçioğlu, izleyicileri en fazla donakaltan ad oldu. Saçını, sakalını ve bıyıklarını kesen ünlü oyuncu apayrı birisine dönüştü.

Behzat Ç. dizisinin hayranları ünlü oyuncuyu uzun saç ve sakallı haliyle bayağı karizmatik tespit ediyordu.
karizmasını da bırakmış gibi duruyor. Erdal Beşikçioğlu’nun yeni bir projede değişik bir imaj ile yer alması da harika oldu. Çok değişik bir karaktere imza atacak olan oyuncu, imajıyla da kendisini yeniledi.

Erdal Beşikçioğlu için “Tanıyamadım, bu kim dedim” gibi yorumlar yapan izleyiciler, büyük başkalaşıma çok donakaldı.

Kimsesizler dizisini coşkuyla bekleyen geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor.
Mahir Boztepe karakterinin şu sözlerine dikkat:

“Aile bu dünyada en ehemmiyetli varlıktır. Ailesi olmayan insan hiçtir. Size de aileler gelecek. Saçınıza, başınıza, tırnağınıza, dişinize, huyunuza, suyunuza bakacaklar.

Bacaklarına sarılacaksınız. Kendinizi acındıracaksınız. Hani o sığınaktaki köpekler var ya, “Beni tercih et beni tercih et diye yaltaklanan köpekler, işte öyle davranacaksınız. Burada ben ne dersem o! Ağlamaya mama yok.”

.