Fox TV’nin Kefaret, Kimsesizler ve Öğretmen dizileri için planı!

Takip Et:
Fox TV’nin Kefaret, Kimsesizler ve Öğretmen dizileri için planı!
Fox TV’nin Kefaret, Kimsesizler ve Öğretmen dizileri için planı!

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV’nin ekranlarda 7 dizisi bulunuyor. Kimsesizler, Kefaret ve Öğretmen de yayına girmek için beklemede… Kimsesizler ve Öğretmen dizilerinin çekimlerine de bir vakit evvel başlanmıştı.

Ancak Fox TV’nin bir dizisini ekrana getirmesi için bir başkasından vazgeçmesi koşul. İşte bu sıkışıklık içine de projeler ağırdan alınıyor. Hali hazırda ekranda yer alan 7 dizinin performansları değerlendiriliyor.
Pandemi ile beraber 5 aydan fazla zamandır ara veren dizinin yakında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Ancak net zaman belirli değil, zira hangi dizi feda edilecek bunun tanımlanması koşul.

Öğretmen dizisinin en büyük olasılık olarak Baraj’ın yerine Salı akşamları yayınlanması varsayım edilebilir. Ancak bu mevzuda net bir bilgi de yok. Yalnızca Baraj dizisinin düşük reytingleri sebebiyle en cılız millete olduğu öğreniliyor.

Bunun yanı sıra Kimsesizler dizisi de hazırlanıyor.

Fox TV’nin elinde hazırda yakalayacağı bir başka dizisi ise Kefaret… Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın başrollerinde yer alacağı dizinin çekimlerine Ekim ayının 2. haftasında başlanacağı ortaya çıktı. Mesude Eraslan’ın idareyeceği dizinin en iyi olasılık ile Kasım sonu veya Aralık başında ekranda olması beklenebilir. Bu vaziyette de Fox TV’nin reytinglerde düşüş yaşayan dizileri hesap ederek, arkadan 3 değişik yapım ile sezon süresince her gün için tesirli performansa sahip diziler için büyük yatırım yaptığı bakılıyor.
Çünkü ne Yasak Elma, ne Mucize Hekim ne de Sen Çal Kapımı için bir mesele gözükmüyor.

Fox TV’nin nasıl bir tasarılama yapacağı merakla bekleniyor.

.