Fox TV’den gençlere ücretsiz oyunculuk eğitimi fırsatı

Takip Et:
Fox TV’den gençlere ücretsiz oyunculuk eğitimi fırsatı
Fox TV’den gençlere ücretsiz oyunculuk eğitimi fırsatı

FOX’un “Genç Marifetler Atölyesi”ne müracaat eten katılımcılar, bir FOX dizisinde misafir oyuncu olma fırsatını elde ediyor.

2018 senesinde ilk defa hakikatleştirilen, FOX’un gençlik şenliği “FOXFest”te yaşama geçirilen “Genç Marifetler Atölyesi” yarışması sayesinde gençler, hem oyunculuk eğitimi alma, hem de bir FOX dizisinde yer alma kaderini elde etmişti. Yoğun istek üzerine “FOXFest 2019” ve İstanbul’da 8 ayrı üniversitede hakikatleştirilen “Genç Marifetler Atölyesi – O Sensin Müsabakası”nda da gençler, maharetlerini sergileme olanağı tespit etmişti.

GENÇ MARIFETLER ATÖLYESİ BU SENE DİJİTAL ETRAFTA

Pandemi sebebiyle bu sene reelleştirilemeyen gençlik şenliği nedeniyle FOX, “Genç Marifetler Atölyesi”ni Sadri Aşina Kültür Merkezi iş birliğinde dijitale taşıdı.

Müsabakaya; fox.com.tr’de bulunan müsabaka şartlarında yer alan tiradı videoya sürükleyen, müracaat formunu yetersizsiz dolduran ve marifetine güvenen herkes katılım gösterebiliyor.

120 KİŞİYE ONLINE OYUNCULUK EĞİTİMİ

Sadri Aşina Kültür Merkezi’nin profesyonel eğitmenleri tarafından, müracaat etenler arasından seçilecek 120 birey, online oyunculuk eğitimi almaya hak kazanacak, aralarından 1 birey ise Sadri Aşina Kültür Merkezi’nden hem 6 aylık fiyatsız oyunculuk bursu, hem de eğitimini bitirdikten sonra bir FOX dizisinde misafir oyuncu olarak yer almaya hak kazanacak.

5 Ekim 2020’ye kadar müracaat alınan müsabakaya alaka büyük.