Medya

Fox TV’den gençlere dizilerde konuk oyuncu olma fırsatı!

FOX’un “Genç Beceriler Atölyesi”ne müracaat eten katılımcılar, bir FOX dizisinde davetli oyuncu olma fırsatını elde ediyor. 2018 senesinde ilk defa reelleştirilen, FOX’un gençlik şenliği “FOXFest”te yaşama geçirilen “Genç Beceriler Atölyesi” yarışması sayesinde gençler, hem oyunculuk eğitimi alma, hem de bir FOX dizisinde yer alma kaderini elde etmişti.

Yoğun istek üzerine “FOXFest 2019” ve İstanbul’da 8 ayrı üniversitede reelleştirilen “Genç Beceriler Atölyesi – O Sensin Müsabakası”nda da gençler, maharetlerini sergileme ihtimali tespit etmişti.


Pandemi sebebiyle bu sene hakikatleştirilemeyen gençlik şenliği nedeniyle FOX, “Genç Beceriler Atölyesi”ni Sadri Aşina Kültür Merkezi iş birliğinde dijitale taşıdı.

Müsabakaya; fox.com.tr’de bulunan müsabaka şartlarında yer alan tiradı videoya sürükleyen, müracaat formunu noksansız dolduran ve maharetine güvenen herkes katılım gösterebiliyor.

120 KİŞİYE ONLINE OYUNCULUK EĞİTİMİ!

Sadri Aşina Kültür Merkezi’nin profesyonel eğitmenleri tarafından, müracaat etenler arasından seçilecek 120 birey, online oyunculuk eğitimi almaya hak kazanacak, aralarından 1 birey ise Sadri Aşina Kültür Merkezi’nden hem 6 aylık fiyatsız oyunculuk bursu, hem de eğitimini bitirdikten sonra bir FOX dizisinde davetli oyuncu olarak yer almaya hak kazanacak.

5 Ekim 2020’ye kadar müracaat alınan müsabakaya alaka büyük.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu