Flaş! Ünlü oyuncu Ceyda Ateş ihanete mi uğradı? İşte o flaş iddia!..

Oyuncu Ceyda Ateş'in bütün hayalleri alt üst oldu. Yaz başında Buğra Toplusoy ile evlenmeyi planlayan ancak bir dizi projesinde rol aldığı için bunu erteleyen Ateş'e ABD'den kötü haber geldi.

 

Buğra Bey, babası Turgut Toplusoy'un karşı çıkmasına rağmen güzel oyuncuyla beraber olmuştu. Hatta ailesine karşı çıkan Buğra Bey, aşkı için babasının şirketindeki işini bırakıp ABD'ye yerleşmişti. Amerika hayalleri istediği gibi gitmeyen Buğra Toplusoy, teselliyi Fransız bir güzelde buldu. 3 aydır Fransız sevgilisiyle doludizgin aşk yaşayan Toplusoy'un bir arkadaşının evinde kaldığı konuşuluyor.

ABD'YE GİDECEK!..

İş hayatında beklediği başarıyı yakalayamayan Buğra Toplusoy'un, Fransız sevgilisiyle çok mutlu olduğu gelen bilgiler arasında. Son dönemde sevgilisinin soğuk tavırlarından şüphelenen Ceyda Ateş ise 14 Ekim'de Toplusoy'un doğum gününü kutlamak için ABD'ye gidecek.

DANS EDERKEN BURNUNU KIRDI!..

Ceyda Ateş, geçtiğimiz çarşamba gecesi Kapadokya'da bir kutlama yemeğinde dans ederken burnunu kırdı. Bir arkadaşının dirseğinin burnuna çarpmasıyla yaralanan Ateş, hastaneye kaldırıldı. Güzel oyuncu, 'Artık nazar boncuğuyla gezeceğim' diye konuştu.
 

(Takvim)