Flaş! Sıcak Haber! Deniz Seki’nin izi bulundu! İşte ayrıntılar!..

0

Hakkında yakalama kararı bulunan firari şarkıcı Deniz Seki'nin saklandığı villayı Millet Gazetesi buldu. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle 5 aydır aranan Deniz Seki iddia edildiği gibi ne Bodrum'da ne de Mikonos'ta saklanıyor. Ünlü şarkıcı Tuzla'da Bülent E.,'nin yaklaşık 8 ay önce satın aldığı tripleks villada saklanıyor.

DOSTLAR BULUŞTU

Deniz Seki'nin izini arayan Millet Gazetesi şarkıcının bir alışveriş merkezinde görüldüğü bilgisi üzerine günler süren bir takip başlattı. Seki'nin zaman zaman 34 K.. plakalı siyah ciple alışverişe çıktığı görüldü. Aracın sahibi ve saklandığı yerin İzmirli bir şahıs olan Bülent E. olduğu belirlendi. Deniz Seki, şehir merkezinden uzakta bulunan villada dostlarıyla bir araya geldi. Hatta evin verandasında eğlence bile düzenlendi. Oldukça kilo aldığı gözlenen Seki, büyük bir siyah şapka ve güneş gözlükleri olmadan dışarı çıkmadı. Eve yakın bir AVM'de ise polise yakalanmadan alışveriş yapmayı başardı.

4 YIL YATACAK

Seki ile röportaj yapmak istediğini söyleyen Millet Gazetesi muhabirine tehdit ederek hakaretler yağdıran Bülent E., önce evin sahibi olmadığını söyledi. Ardından da evinin izlenmesinin suç olduğunu ifade edip savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ileri sürdü. Muhabirin 'Polis çağırın' teklifini ise geri çevirdi. 5 aydır firarda olan Deniz Seki kokain kullandığı ve çevresine de temin ettiği gerekçesiyle yargılandığı davadan 6 yıl 3 ay hapis cezası almıştı. Yargıtay tarafından da onanan hapis cezası nedeniyle daha önce 7.5 ay cezaevinde kalan Seki'nin 4 yıl 2 ay daha cezaevinde yatması gerekiyor.

YAKALANIRSA ADLİ TIBBA SEVK EDİLECEK

Şarkıcı Deniz Seki'nin "kokakin ticareti yapmak" suçundan cezaevine girmesi bekleniyordu. Seki bu süreçte infaz savcılığına sağlık raporu göndermişti. hakkındaki yakalam kararının kaldırılmasını ve ceanın ertelenmesini isteyen Seki, savcılığa ulaşan raporda kanser riski taşıdığı öne sürülen "over kisti" rahatasızlığına  yakalandığını öne sürmüştü. ancak savcılık yakalama kararının kaldırılması talebini reddetti.

SAVCI RAPOR İSTEYECEK

İnfaz savcılığı yakalanması durumunda Seki'yi Adli Tıp Kurumu'na sevk edecek. Buradan alınacak rapora göre Deniz Seki'nin durumuna karar verilecek.