Magazin

Flaş! Murat Göğebakan’ın öleceğini rüyasında gördüğü ortaya çıktı!..

Ünlü müzisyen Göğebakan'ın beş sene mücadele ettikten akabinde yenik düştüğü kanser hastalığından yaşamını kaybedeceğini rüyasında gördüğü anlaşıldı . Göğebakan'ın rüya gördükten akabinde hemşehrisi şöhretli rüya yorumcusu Mehmet Emin Kırgil'in yanına gidip Hz Şehit Kafer türbesini ziyaret etti. Göğebakan ziyaret esnasında Kırgil'e bir beyaz kuşun kendisini aldığını söyleyerek, "Beyaz bembayaz kanatları olan bir kuş aldı götürdü beni. Pencereden aldı beni, ben de ayaklarından tuttum, kanat çırparak götürdü beni. Binaların arasından geçtik. Sağlı sollu şekiller yazılar vardı eski yazıydı.

Götürdü yere bıraktı beni. Orada sen şunu yap şen bunu yap diye talimat verdi" diyerek "Kuş gelip beni götürdüğünde galiba gidiyoruz" diye belirtti . Kırgil ise rüyanın Göğebakan'ın bir daha yükselişe geçeceğini, ömrünün uzayacağını belirtti .


Şayet Göğebakan buna inanmayarak, "Emin, türbedeyiz rüyayı düzgün yorumla" diye belirtti . Böylece Kırgil, "Beyaz kuş dertlerinden sıkıntılarından kurtulacağının işareti" diye yorum yaptı. Şayet Göğebakan buna da inanmayarak, "Emin işte geldik işte gidiyoruz" diye cevap verdi. Göğebakan, daha akabinde küresinin 15 olduğunu bundan önce ayda bir kan alırken bunun 4 güne düştüğünü ortaya koyarak , "Aldığımız kanı 4 günde tükettik. Şu anda özel bir hastaneye giderek tekrar kan alacağım" diye belirtti . Kırgil ise bütün bu konuşmaları cep telefonu kamerası ile çekti.

Kırgil, Göğebakan'ın öleceğini önceden bildiğini bunu rüyasında da gördüğünü ortaya koyarak , "Ben rüyasını kendisinin moralini bozmamak için değişik yorumladım. Şayet o öleceğini biliyordu. 'İşte geldim işte gidiyorum' diye belirtti . Öyle de yaptı ve gitti" diye açıkladı .

Başa dön tuşu