Ana Sayfa Magazin FLAŞ! MUHTEŞEM YÜZYIL'IN SULTAN SÜLEYMAN'I SAKALINI BAĞIŞLADI!..

FLAŞ! MUHTEŞEM YÜZYIL’IN SULTAN SÜLEYMAN’I SAKALINI BAĞIŞLADI!..

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç, sakalını ‘Teşhir-i İhtişam’ sergisine bağışladı. Sakal, sanatçının kendi balmumu heykeline takıldı.

 

Halit Ergenç’in, Kanuni Sultan Süleyman’ın kendisini bile kıskandıracak sakalı müzeye gitti. Ünlü oyuncunun, 4 sezon yayınlanan ve 45 ülkede gösterilen dizinin özellikle son sezonunda iyice uzayan sakalını ne zaman keseceği büyük merak konusuydu.

 

SERGİYE GİDECEĞİ SAKLANDI

 

Yaz aylarında gizlice tıraş olan sanatçının kesilen sakalı, Muhteşem Yüzyıl sergisi Teşhir-i İhtişam’daki kendi balmumu heykeline monte edildi. Oyuncunun herkesten gizlenen heykeldeki gerçek sakalını, müzeyi ziyaret ettiği zamanlarda kontrol ettiği öğrenildi.

Son Eklenenler

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yıldırım Mayruk’tan ağlatan veda

Türk modasının terzisi Yıldırım Mayruk 1960-2020 ve “Terzi Yamağı” Barbaros Şöhretsel 1990 -2020, tarihi Fişekhane’de asıllaşan jübileyle iş yaşamlarına veda ettiler.

Kıvanç Tatlıtuğ’un vergi davasında yeni gelişme

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında, sahibi olduğu kişi şirketi aracılığıyla 2012 ve 2013 senelerine ait sahte faturaları ticari kayıtlarına işlemek suretiyle vergi hasarına neden olmak kabahatinden açılan davaya devam edildi. Duruşma, dosyayı bilirkişiye göndermeye karar verdi.

Meriç Aral’ın vedası, Nehir Erdoğan’ın tırtıllı mesajı, Demet Özdemir’in zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile hayranlarının alakasını sürüklemeye devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine başlayan Meriç Aral’ın yaza vedası, Nehir Erdoğan’ın etkileyici iletiyi ve Demet Özdemir’in zarafeti de instagram’dan yansıyanlar arasında. Ünlü oyuncu Meriç Aral, yer aldığı Kırmızı Oda dizisiyle sezona iyi başlayan adlar arasında. Dizi, çok sevildi ve reytingleriyle de […]

Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yine çok farklıydı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Hakan Muhafız dizisinin 3. ve final sezonu ile bir zamandır gündemdeydi. Geçtiğimiz hafta Menajerimi Ara dizisine de misafir olan oyuncu, uzun sakalları ile dikkatleri sürüklemişti. Menajerimi Ara dizisinin çekimleri sırasında uzun sakalları ve bıyıkları ile orman içinde değişik bir görüntü çizen ünlü oyuncu, doğum günü paylaşımında ise […]

Yaşam