FLAŞ İTİRAFLAR! ”AĞABEYİM EŞİME TECAVÜZ ETTİ, AİLEMİ MAHVETTİ!”

Takip Et:

Manchester United efsanesi Ryan Giggs'in kardeşi Rhodri Giggs, eşi Natasha ile seks yapan abisi yüzünden 8 yıllık ilişkisini sonlandırdığını söyledi.

 

Kariyerinde yalnızca Manchester United forması giyen ve Kırmızı-Şeytanlar'da kazanılmadık kupa bırakmayan Ryan Giggs, kendisi gibi futbolcu olan kardeşi Rhodri Giggs tarafından topa tutuldu.

 

2011 yılında 8 yıllık eşi Natashla ile evliliğini sonlandıran Rhodri Giggs, buna sebep olarak abisi Ryan'ın eşiyle seks yapmasını gösterdi. Olayın ardından 3 yıl geçtikten sonra konuyla ilgili ilk kez konuştuğunu belirten Rhodri şu ifadeleri kullandı: 'O gün Oldtrafford'da futbol oynadıktan sonra eve dönmüştüm ve erken uyumuştum. Daha sonra kalktığımda gece saat 3'tü ve karım evde değildi.

 

Sabah saat 6'da Natasha'nın annesi, elinde bir mektup bulunan kağıtla kapıyı çaldı. News of The World'den haberleri okurken, annesi de yanımdaydı. İşte olayı böyle öğrendim. Daha sonra onu aradım ve 'doğru mu?' dedim. İlk önce reddetti. O an neye inanıp inanamayacağımı bilmiyordum. Burada güvenebileceğiniz iki insan var ve ikisine de inanmak istiyorsunuz. Ancak Natasha bana Ryan'ın yazdığı mesajları gösterdi. Sonrasında abim bana bunun sadece seks olduğunu hiçbir şey ifade etmediğini söyledi. Seks uğruna ailemi mahvetti. Ben de ona aferin, şerefe abi! dedim.