Lider Şahin ve Didem Soydan’ı İrem Derici mi tanıştırdı?

Bir süredir birlikte olan Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ve ünlü model Didem Soydan'ı Şahin'in eski sevgilisi İrem Derici'nin tanıştırdığı iddia edildi...

Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin, İrem Derici’den ayrıldıktan sonra model Didem Soydan’la aşk yaşamaya başlamıştı. Şahin’le birlikte olduğu dönem Selami-Didem Şahin tarafından istenmeyen gelin ilan edildiği iddiaları ile gündeme gelen İrem Derici ve ünlü çift hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre; İrem Derici ve Lider Şahin’in birlikte olduğu dönem Derici, Soydan ve Şahin’i tanıştırdı. Bir süre arkadaş olarak görüşen ikilinin sonradan arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü öğrenildi.

Çiftin beraberliğini duyan İrem Derici’nin, Didem Soydan ile konuşmama kararı aldığı konuşuluyor.

Öte yandan İrem Derici’den sonra Didem Soydan’ın da istenmeyen gelin olarak anılmasına Selami Şahin cevap vermişti. Usta sanatçı, “Çocuklarımla arkadaş gibiyim. Her şeyi dost ve arkadaşça paylaşırız. Onlar büyüdü ben onların hayatına karışmam sizin bildiğiniz kadar benim de bilgim var. Biz çocuklarımızın hayatına karışmıyoruz. Sorularınıza cevap verecek bilgimiz de yok. Her insanın gençken sevgilisi olmuştur. Oğlum bununla niye birlikte oldun diye karışmayız.” açıklamasında bulunmuştu.