FLAŞ!.. İBRAHİM TATLISES EĞER YÜRÜYEMEZ İSE…

Sanatçı, geçen cuma Urfa'da yerel bir televizyona bağlandıktan sonra pazar gecesi de atv Ana Haber'e telefonla bağlandı ve Şebnem Sunar'ın sorularını yanıtladı.

İşte Tatlıses'in açıklamaları:

* Beyin ameliyatı olduğumu bilmiyormuşum bak! Beyin ameliyatının bu kadar zor olduğunu bilsem biraz zor yatardım. Ama büyük bir cesaret… Aklıma güvendim, dua edenlere güvendim ve öyle ameliyata girdim. Zaten giderken de şehadet getirdim. Onları bile hatırlıyorum.
* Sağlığım iyi şu anda hastanenin bahçesindeyim. Az önce de bir tweet paylaştım. Bahçede kendi kendime geziyorum. Ayrıca o kız istemeye gidenlerin başı sağ olsun. Kız istemeye gidenler kaza geçirdi ya! 4 kişi ölmüş. Onların ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Bir de Fenerbahçe'ye yapılanları kınıyorum. Yani Fenerbahçeli olduğum için değil. Beşiktaş'a da, Galatasaray'a da, Trabzon'a da yapılsa aynı şey benim için… Hele hele gurbette bunları duymak var ya çok beter beter yani!

"Tekerlekli arabadayım"

* Doktora göre her şey tamam… Bir de mukavele yapmışım. Ben farkında değilim. İmzaladım ama tabii ben yazıyı tam bimediğim için… Burdan 21 gün sonra yürüyerek çıkacağım. Eğer çıkarmazlarsa tazminat ödeyeceklermiş. 21 gün sonra yürüyerek çıkacağım, hazırlığımız öyle… Şu an tekerlekli arabayla hastane bahçesinde dolaşıyorum. Daha 13 günümüz var.

* Milletvekili için niyet ettim ama  Geçen dönem de vardı. Olur olur olmaz olmaz… Her şeyin sağlığı önemli…

* Yeni albüm değil, yeni kaset yapacağım. Albüm benim anam anlamıyor mesela… Resim albümü anlıyor. Yeni kaset gelecek. Sesim zaten düzelmiş. Son olarak bir şey söylemek istiyorum. O Mayami mayami İbo sana doyami… (Kahkaha atıyor) Daha çok bağıracağım merak etmeyin. Böyle küçük bir şeyle bitmez bu. Burda hastanede kimseyi rahatsız etmek istemiyorum. (Bağırıyor) Şimdi bütün hastane döndü bana 'Bu ne yapıyor' diye bana bakıyorlar.